„Extra Szkolna Stołówka”

rusza 3. edycja programu marki Delma

Od 19 sierpnia trwa 3. edycja ogólnopolskiego programu "Extra Szkolna Stołówka", którego inicjatorem jest marka Delma. Celem programu jest poprawa warunków, w jakich dzieci spożywają posiłki w szkołach.

Program "Extra Szkolna Stołówka" skierowany jest do szkół podstawowych. Dzięki niemu mają one szansę wygrania remontu stołówki, by miejsce to mogło być estetyczne i funkcjonalne, zapewniając uczniom komfort podczas spożywania posiłków. W czasie trwania programu aż 3 placówki zdobędą 20 000 złotych, które przeznaczą na prace remontowe. Zwycięska szkoła będzie wybierana co 3 tygodnie spośród tych, które zostaną zgłoszone na stronie www.extrastolowki.pl. Co bardzo ważne, każdy z nas może wskazać placówkę, w której powinien odbyć się remont stołówki.

Zdjęcie

SZKOLA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W CZELADZI, laureat 1.edycji. /mat.prasowe /materiały prasowe
SZKOLA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W CZELADZI, laureat 1.edycji.
/mat.prasowe /materiały prasowe

Reklama

By wziąć udział w aktywacji, należy zakupić dowolny produkt marki Delma, a następnie wejść na stronę www.extrastolowki.pl, zarejestrować paragon, wybrać szkołę, w której naszym zdaniem powinien zostać przeprowadzony remont stołówki, i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Dodatkowo wszyscy biorący udział w akcji codziennie mają szansę na nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł na wyprawkę szkolną. Akcja potrwa do 21 października.

Zdjęcie

/mat.prasowe /materiały prasowe
/mat.prasowe /materiały prasowe

"Extra Szkolna Stołówka" już po raz trzeci

Tegoroczna edycja programu "Extra Szkolna Stołówka" to już jego trzecia odsłona. Dotychczas wzięło w nim udział ponad 850 szkół, a wyremontowanych zostało aż 10 szkolnych stołówek.

Realizując program "Extra Szkolna Stołówka", możemy realnie wpływać na poprawę warunków, w jakich dzieci w polskich szkołach spożywają codzienne posiłki. Wierzymy, że wyremontowana przestrzeń, w której gości atmosfera rodzinnego zasiadania do stołu, sprawia, że uczniowie chętnie w niej przebywają i jedzą. Takie rezultaty potwierdzają 2 dotychczasowe edycje programu marki Delma, mówi Alicja Strójwąs, Category Manager w firmie Upfield.

Regulamin programu znajduje się na www.extrastolowki.pl Inicjatorem programu jest marka Delma.Artykuł pochodzi z kategorii: Zdrowe odżywianie

Olivia

Zobacz również

  • Czas na kulinarną podróż! Oto zupełnie nowa linia przypraw "Kuchnie świata" Knorr, dzięki której każdy będzie mógł przyrządzić dania z prawdziwie egzotycznym akcentem. W linii odnajdziemy... więcej