• Informacje na temat:

  aby pączki się udały

Artykuły na temat: aby pączki się udały
 • Odchudzasz się? Ujędrnij ciało

  Na wiosnę chciałabyś zrzucić nieco kilogramów i wymodelować sylwetkę. Jeśli obawiasz się, że skóra stanie się mało elastyczna, skorzystaj z naszych rad.

 • Dlaczego warto spotkać się z dietetykiem?

  Wiele osób zastanawia się po co chodzić do dietetyka, skoro internet pełen jest nowinek dotyczących zasad prawidłowego żywienia. Wiele jest porad dotyczących tego jak schudnąć „bez wyrzeczeń” czy też jaką dietę stosować w niedokrwistości… Pozostaje tylko wprowadzić zasady w życie i po sprawie. No właśnie, tylko dlaczego tak trudno te porady zastosować w praktyce? Wizyta u dobrego dietetyka będzie...

 • Bądź paranoikiem! Jak nie dać się nabrać specom od marketingu?

  Mózg to nasze osobiste "centrum sterowania", ale i ono wymaga odpowiedniej troski. Jak się odżywiać i jakie nawyki rozwijać, by nasz mózg miał się jak najlepiej? Kiedy mózg może się mylić i jak uniknąć pułapek niebezpiecznych dla naszego zdrowia? Na te i inne pytania odpowiada Michel Cymes w książce "Twój mózg".

 • Wolność? Brama się otwiera i wychodzimy

  ...naszymi głowami pokazały się radzieckie samoloty. Leżałyśmy przy pałacowym murze. Pamiętam, że bałyśmy się, aby piloci nie pomylili naszej kolumny więźniów z kolumną wojska. I żeby nam bomb nie zrzucili(...) się, abyśmy zaśpiewały coś polskiego. Co to było? Aha, już wiem... wariatki zupełne... Chociaż każdy z nas jest młody, Lecz go starym wilkiem zwą. My, strażnicy wielkiej wody, marynarze...

 • Tomasz Karolak: Już się wyszalałem

  Popularny aktor odkrywa uroki rodzinnego życia i oswaja się z myślą o ślubie. „Chcę, aby moje dzieci wyszły na ludzi”, mówi w rozmowie z SHOW. Oto nowy Tomasz Karolak!

 • Antoni Królikowski: Wreszcie się ustatkowałem

  Mówi, że zmądrzał dzięki nowej dziewczynie. „Uporządkowałem swoje życie”, zapewnia. Ale przyznaje, że na planie nowego filmu „Karbala” z silną męską ekipą bawił się doskonale.

 • Konrad Kruczkowski: Nie mogę się gorszyć, nie mogę oceniać

  ...uzależnieniom? Konrad Kruczkowski: - Jestem blogerem, który przygląda się społeczeństwu, nie ekspertem. Nie czuję się na siłach, żeby sądzić. Oczywiście, mam swoje odczucia, jak każdy. Dla(...) na dwa wyjścia w miesiącu? Na święta otrzymałem 100-złotowy voucher do księgarni. Kupiłem dwie książki - na tyle wystarczyło. Kultura stała się przywilejem elit i nie kształtuje masowej wrażliwości...

 • Sukces akcji "1 paczka = 1 szczepionka"

  Zakończyła się akcja Pampers i UNICEF - dzięki polskim rodzicom ponad 4 miliony szczepionek przeciw tężcowi pomoże chronić życie maluchów w Afryce.

 • Strzeżcie się diet! Dzięki nim utyjecie jeszcze bardziej

  Na to, czy uda nam się uzyskać i zachować szczupłą sylwetkę, ma wpływ cały zestaw wewnętrznych przekonań, nastawienie i stan emocjonalny. Jeśli uda nam się odnaleźć w życiu równowagę, nie będziemy potrzebować restrykcyjnych diet do walki ze zbędnymi kilogramami, zapewnia Klaudia Pingot, autorka książki "FitMind schudnij bez diet".

 • Cudowne lata 90.: Moda jak z serialu Beverly Hills 90210

  Pamiętasz kultowy serial "Beverly Hills 90210", potrafisz zanucić czołówkę i kojarzysz paczkę przyjaciół ze słonecznej Kalifornii? Charakteru serialowi dodawały stylizacje bohaterów. Teraz moda na styl z lat 90. wraca do łask. Mom jeans, crop topy lub flanelowe koszule to tylko niektóre z propozycji. Co nosić, aby wyglądać jak Donna czy Kelly we współczesnej odsłonie?

Przepisy na temat: aby pączki się udały
 • Spiżarnia w małej kuchni? To możliwe!

  Domowe przetwory, zapasy żywności, a nawet sprzęt AGD. W spiżarni można przechowywać z powodzeniem wiele produktów. Nieliczni dysponują osobnym pomieszczeniem, które można w takim celu zagospodarować. Nie znaczy to jednak, że trzeba porzucać marzenia o posiadaniu spiżarni – z powodzeniem uda się ją urządzić nawet w małej kuchni. Wystarczy poznać kilka sprawdzonych rozwiązań.

 • Jak gotuje Murakami?

  ...z kurczaka i chrupiące grzanki. W Denny's nie jem nic innego. - Skoro tak, to po co za każdym razem przeglądasz menu? Chłopak rozciąga palcami zmarszczkę w kąciku oka. - Zastanów się. Czy to nie(...) menu i udaję, że po rozważeniu kilku innych potraw zdecydowałem się na sałatkę z kurczaka." Sałatka ban ban ji z kurczakiem To japońska sałatka o chińskich korzeniach, z prowincji Seczuan, chińska...