• Informacje na temat:

  aby pączki się udały

Artykuły na temat: aby pączki się udały
 • Wolność? Brama się otwiera i wychodzimy

  ...naszymi głowami pokazały się radzieckie samoloty. Leżałyśmy przy pałacowym murze. Pamiętam, że bałyśmy się, aby piloci nie pomylili naszej kolumny więźniów z kolumną wojska. I żeby nam bomb nie zrzucili(...) się, abyśmy zaśpiewały coś polskiego. Co to było? Aha, już wiem... wariatki zupełne... Chociaż każdy z nas jest młody, Lecz go starym wilkiem zwą. My, strażnicy wielkiej wody, marynarze...

 • Tomasz Karolak: Już się wyszalałem

  Popularny aktor odkrywa uroki rodzinnego życia i oswaja się z myślą o ślubie. „Chcę, aby moje dzieci wyszły na ludzi”, mówi w rozmowie z SHOW. Oto nowy Tomasz Karolak!

 • Antoni Królikowski: Wreszcie się ustatkowałem

  Mówi, że zmądrzał dzięki nowej dziewczynie. „Uporządkowałem swoje życie”, zapewnia. Ale przyznaje, że na planie nowego filmu „Karbala” z silną męską ekipą bawił się doskonale.

 • Sukces akcji "1 paczka = 1 szczepionka"

  Zakończyła się akcja Pampers i UNICEF - dzięki polskim rodzicom ponad 4 miliony szczepionek przeciw tężcowi pomoże chronić życie maluchów w Afryce.

 • Konrad Kruczkowski: Nie mogę się gorszyć, nie mogę oceniać

  ...uzależnieniom? Konrad Kruczkowski: - Jestem blogerem, który przygląda się społeczeństwu, nie ekspertem. Nie czuję się na siłach, żeby sądzić. Oczywiście, mam swoje odczucia, jak każdy. Dla(...) na dwa wyjścia w miesiącu? Na święta otrzymałem 100-złotowy voucher do księgarni. Kupiłem dwie książki - na tyle wystarczyło. Kultura stała się przywilejem elit i nie kształtuje masowej wrażliwości...

 • Strzeżcie się diet! Dzięki nim utyjecie jeszcze bardziej

  Na to, czy uda nam się uzyskać i zachować szczupłą sylwetkę, ma wpływ cały zestaw wewnętrznych przekonań, nastawienie i stan emocjonalny. Jeśli uda nam się odnaleźć w życiu równowagę, nie będziemy potrzebować restrykcyjnych diet do walki ze zbędnymi kilogramami, zapewnia Klaudia Pingot, autorka książki "FitMind schudnij bez diet".

 • Cudowne lata 90.: Moda jak z serialu Beverly Hills 90210

  Pamiętasz kultowy serial "Beverly Hills 90210", potrafisz zanucić czołówkę i kojarzysz paczkę przyjaciół ze słonecznej Kalifornii? Charakteru serialowi dodawały stylizacje bohaterów. Teraz moda na styl z lat 90. wraca do łask. Mom jeans, crop topy lub flanelowe koszule to tylko niektóre z propozycji. Co nosić, aby wyglądać jak Donna czy Kelly we współczesnej odsłonie?

 • Sekrety „Czterech pancernych i psa”

  Realizacja serialu trwała aż pięć lat, więc członkowie ekipy i aktorzy bardzo się ze sobą zżyli. Pancerni są na ekranie zgraną paczką przyjaciół. A jak było poza kamerą?

 • Ubezpieczyłam się od sputników

  Katarzyna Grochola należy do tych autorów, którzy sprzedają sto tysięcy egzemplarzy książki, zanim ta ukaże się na rynku.

 • Wychowałam się w cudownym domu

  Marzenia zawodowe, jak mówi, pięknie jej się spełniają. Życie osobiste jeszcze lepiej: "chciałam księcia, ale nie sądziłam, że może być tak dobrze". Dlatego stara się nie przesadzać z pragnieniami. "Wiele rzeczy musi zostać tak jak teraz".

Przepisy na temat: aby pączki się udały
 • Spiżarnia w małej kuchni? To możliwe!

  Domowe przetwory, zapasy żywności, a nawet sprzęt AGD. W spiżarni można przechowywać z powodzeniem wiele produktów. Nieliczni dysponują osobnym pomieszczeniem, które można w takim celu zagospodarować. Nie znaczy to jednak, że trzeba porzucać marzenia o posiadaniu spiżarni – z powodzeniem uda się ją urządzić nawet w małej kuchni. Wystarczy poznać kilka sprawdzonych rozwiązań.

 • Jak gotuje Murakami?

  ...z kurczaka i chrupiące grzanki. W Denny's nie jem nic innego. - Skoro tak, to po co za każdym razem przeglądasz menu? Chłopak rozciąga palcami zmarszczkę w kąciku oka. - Zastanów się. Czy to nie(...) menu i udaję, że po rozważeniu kilku innych potraw zdecydowałem się na sałatkę z kurczaka." Sałatka ban ban ji z kurczakiem To japońska sałatka o chińskich korzeniach, z prowincji Seczuan, chińska...