• Informacje na temat:

  aczkolwiek nie zawsze mi to wychodzi.

Artykuły na temat: aczkolwiek nie zawsze mi to wychodzi.
 • Małgorzata Foremniak: 50-tka nie robi na niej wrażenia

  Gwiazda kończy właśnie 50 lat i zapewnia, że czuje się atrakcyjniejsza niż dwadzieścia lat temu! Także dlatego, że akceptuje siebie i upływ czasu. „Kompletnie nie mam problemu z wiekiem”, mówi SHOW.

 • Martyna Wojciechowska: Bez strachu nie ma odwagi

  Zamiast lalek i koleżanek wolała jazdę motorynką i towarzystwo kolegów. Już jako dziecko uwielbiała zapach smaru, a wolny czas spędzała w garażu regulując gaźniki. Z przymrużeniem oka mówi o sobie, że miała urodzić się chłopcem, ale najwidoczniej matce naturze coś nie wyszło. Martyna Wojciechowska - po bardzo trudnym dla niej minionym roku - jest święcie przekonana, że ten obecny będzie...

 • Wojna nie jest decyzją zwykłych ludzi

  Liczono na to, że konflikt będzie krótki, niegroźny, front zatrzyma się na Wiśle, nie będzie nas bezpośrednio dotyczył. Ten mechanizm działa także dziś - mówi Marcin Wilk, autor książki "Pokój z widokiem. Lato 1939" opowiadającej o ostatnich wakacjach przed II wojną światową.

 • Sylwia Gliwa: Nie walczę o mężczyzn!

  Znamy ją z takich produkcji, jak „Na Wspólnej” i „Powiedz TAK!”. Wszechstronna aktorka, która nie boi się nowych wyzwań. O zazdrości, pracy, marzeniach, akcjach społecznych oraz modzie rozmawiamy z Sylwią Gliwą.

 • Nie ma z czego się tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka zdradziła nam również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu.

 • Klaudia Halejcio: Każdy komplement mnie peszy

  ...- Jestem zawziętą osobą i im bardziej coś mi nie wychodzi, tym bardziej staram się tego nauczyć. Śliczna, młoda, zdolna i uwielbiana przez telewidzów aktorka w prywatnej odsłonie.

 • Ja tu rządzę!

  Ona zawsze decyduje, on grzecznie słucha. Patologia? Niekoniecznie. Takie dwie osoby mogą się świetnie dogadywać, uzupełniać i być ze sobą szczęśliwe. Pod warunkiem, że odbywa się to świadomie i bez pretensji.

 • Tak, chcę mieć dziecko

  Tym wyznaniem raz na zawsze pragnie uciąć niekończące się pytania o macierzyństwo. W rozmowie z SHOW Paulina zdradza też, że jest zazdrosna o męża i tłumaczy, dlaczego nie wyklucza operacji plastycznej.

 • Magdalena Schejbal: Dobre rzeczy powstają z egoizmu

  ...- Jak jestem w pracy, to jestem w pracy, jak w domu, to w domu. Staram się nie przynosić pracy do domu, choć to nie zawsze jest możliwe - mówi aktorka Magdalena Schejbal. Zwłaszcza teraz, kiedy ponownie w górach toczy się mój życiowy plan B. Otwieram nowy rozdział w swoim życiu zawodowym, w nowej roli i nowej przestrzeni - dodaje jako współwłaścicielka Dworca, nowego miejsca na mapie Zakopanego.

 • Może dziś nikogo nie zabiję

  Cholera jasna! Kroczę zadrzewioną aleją, akurat tą, która prowadzi do naszego domu i na której nie wiadomo dlaczego - do tej pory nikomu nie udało się tego ustalić, występuje największe w mieście zagęszczenie psich kup na metr kwadratowy chodnika. Wygraj książkę.

Dyskusje na temat: aczkolwiek nie zawsze mi to wychodzi.
 • Re: bardzo ciekawe :D

  ja byłam dzieckiem z kluczem na szyi..., samodzielnie wychodziłam do szkoły i z niej wracałam, aczkolwiek szkołę mam tuż za rogiem;) ale Gabrysię prowadzałam jeszcze w drugiej klasie...;) a jak wychodzi z koleżanką na dwór musi mieć przy sobie telefon, żebym zawsze mogła zadzwonić i zapytać gdzie jest, jeżeli nie widzę jej pod oknem dłużej niż pół godziny...;) ale rzeczywiście teraz chyba są inne

 • Dlaczego wszystko zawsze musi być obrobione tylko z jednej du** strony?

  rozładować swoje chucie na zalanej w sztok panience - bo tak najprościej, najszybciej i bez zobowiązań (z tymi zobowiązaniami, to różnie czasem wychodzi). Biedactwa - same im się rozporki rozpinają(...)!) i wybierze się na podryw (w celach wiadomych ;), to nie ma w tym nic złego - jest kozak, ale jeśli robi to kobieta, to już jest uważana za "łatwą", dziw** itp. Aczkolwiek sprawa małolat to jeszcze inna

 • Re: Wehikuł czasu

  Ufff, jak dobrze, bo już mi się płakać chciało;D Chciałam jeszcze dodać, że zawsze, ale to zawsze kiedy piszę do Ciebie zamiast "Mesna" wychodzi mi najpierw "Mensa", ale to chyba komplement, no nie?;) nie jesteś więc sama , jak widzisz :DDDD Mesna, skąd wiedziałaś, że to lubię??? W wykonaniu Marka Grechuty oczywiście...Pasuje jak ulał do mojego wpisu, dzięki! Zawsze byłam sentymentalna, ale widzę

 • Co mogę zrobić???!!!!Prosze o radę!!!

  odrzucone,a wysyłam ich wiele.Z moim wykształceniem nie jest źle(aczkolwiek nie mnie to oceniać).Duży nacisk zawsze kładłam na edukację,uczono mnie,że jest to bardzo ważne,ale teraz nie wiem czy(...) w edukację,że nie sprzeciwiłam sie mamie.Im wczesnie ktoś ma jakąś pracę,tym lepiej.CV i LM potrafię napisać,jak inne różne pisma.Nigdy nie kłamałam w aplikacjach,bo i tak wszystko wychodzi podczas rozmowy

 • Re: Re: Re: Re: Po co się mamy żenić?

  stanowiska.Każda normalna kobieta marzy o założeniu normalnej pełnej rodziny aczkolwiek nie zawsze w życiu tak wychodzi jak by sie chciało.A co tu gdybać.Każdy powinien wyczuć ten moment, co by chciał jeszcze(...)Dobre, mocne słowa.Popieram w 100% Dodam tylko tyle, że faceci myślą że jak mają 15 letnie BMW to uważają że pociągnęli Pana Boga za nogi :) dosłownie to znaczy że laska leci na jego portfel i to