• Informacje na temat:

  adam po pracy -dorsz

Artykuły na temat: adam po pracy -dorsz
 • O tatrzańskich pocztówkach, Adam Czarnowski

  Tatry, jakich nie widzieliśmy. Zakopane, jego mieszkańcy i turyści sprzed wieku. Kilkaset pocztówek przedstawiających niezwykłe losy polskich gór. Niektóre dostępne dla oczu szerokiego grona odbiorców po raz pierwszy. „O tatrzańskich pocztówkach” to album, który jest owocem ponad 25-letniej pracy badawczej i kolekcjonerskiej Adama Czarnowskiego. Ukazał się na rynku 19 lipca.

 • Polacy nie lubią swoich miejsc pracy?

  Ponad połowa Polaków wolałaby zmienić przestrzeń, w jakiej pracuje - wynika z badania "Jak lubią pracować Polacy" - Chcemy pracować elastycznie i mieć większą swobodę wyboru godzin oraz miejsca pracy - komentuje dla PAP Life Adam Lis.

 • Adam jest moim aniołem

  W pierwszym od roku wywiadzie Marta zaskakuje! Nigdy jeszcze nie opowiadała o swoim narzeczonym Adamie Królu, ale dla SHOW zrobiła wyjątek. Zdradza, za co go kocha, i jak wygląda ich wspólne życie. Ale to nie wszystko!

 • Ubraniowy kodeks pracy

  O tym, jak się ubierać do pracy. Co wypada założyć na biznesowe spotkanie, by nie popełnić faux pas...

 • Mam prawo być szczęśliwa

  Gdy tylko drzwi zamknęły się za moim kolegą z pracy Adamem, Wiktor, mój 13-letni syn, wparował do kuchni z naburmuszoną miną.

 • Domagalik i Woronowicz

  ...- Zawsze byłem zachłanny na życie - mówi w rozmowie z Małgorzatą Domagalik Adam Woronowicz.

 • Dobre maniery na dzień dobry

  Kto pierwszy podaje rękę na powitanie? Czy kobiety powinno się całować w dłonie? Czy i kiedy przechodzić na ty i mówić sąsiadom "dzień dobry"? Tłumaczy Adam Jarczyński, dyplomata i specjalista od dobrych manier.

 • Tylko spokojnie

  Są takie sytuacje, gdy nie wystarczają głębokie wdechy ani liczenie do dziesięciu. Czy tabletka pomoże ci szybko opanować zdenerwowanie? Odpowiada specjalista, dr. hab. Adam Wichniak, z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

 • Chorujesz? To świetnie!

  ...​Podwyższona temperatura jest dowodem, że organizm broni się przed infekcją. Dlatego nie zawsze trzeba ją obniżać, sztucznie wspomagać proces zdrowienia. Kiedy brać leki na przeziębienie, a w jakim przypadku lepiej się od tego powstrzymać? Pytamy prof. Adama Antczaka, internistę i pulmonologa.

 • Dama i dżentelmen cierpią w milczeniu

  O tym, jak przetrwać Boże Narodzenie, nie zaliczając towarzyskiej wpadki, opowiada Adam Jarczyński, współzałożyciel Polskiej Akademii Protokołu i Etykiety, autor bloga sv24h.pl traktującego o dobrych manierach.

Wideo na temat: adam po pracy -dorsz
 • Uniwersalny kobiecy zestaw do pracy

  Rano zwykle się śpieszymy i nie zawsze mamy czas, aby zastanawiać się, co na siebie włożyć. Stylista Adam Chowański zaproponował w "Dzień Dobry TVN" uniwersalne zestawy ubrań dla kobiet i dla mężczyzn.

 • MocArty rozdane. Gwiazdy ze statuetkami

  pracy, którą wykonałam, żeby płyta powstała, to jest bardzo miłe - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" aktorka i wokalistka. A specjalną nagrodę otrzymał reżyser Jan P. Makuszyński za film "Ostatnia rodzina". - Wiedziałem, że film powinien wzbudzić zainteresowanie, ponieważ scenariusz był wspaniały - podkreślił aktor Andrzej Seweryn. Za co chirurg Adam Domanasiewicz otrzymał swojego MocArta?

 • Skaryfikacja i tatuaże: Moda czy uzależnienie?

  Co skłoniło Adama Curlykale i Miss xRonix do ekstremalnych modyfikacji ciała? Jak odbiera ich społeczeństwo? Powiedzieli o tym w "Dzień Dobry TVN". Czy mają problem ze znalezieniem pracy?

Przepisy na temat: adam po pracy -dorsz
 • Gęsina nigdy nie będzie fast foodem!

  Narodzenia. Był to dzień wolny od pracy, w którym po obfitym posiłku wróżono z gęsich kości jaka będzie tegoroczna zima. Jeśli kość była biała, zima miała być sucha i stabilna, a jeśli czerwona - słotna. Kość(...) tyle, ile waży - pięciokilogramowa gęś, posiedzi w piekarniku 5 godzin - mówi szef kuchni Adam Chrząstowski z restauracji Ed Red, która bierze udział w akcji Gęsina na św. Marcina. Zdecydowanie...

 • Mistrzyni jest jedna

  Gesslera. Po rozpadzie związku dostała od męża jedną z restauracji. Z kolei Marta wyszła za Adama  Grycana, którego przodkowie otworzyli w Polsce pierwszą po wojnie lodziarnię. Zarówno Gessler jak i Grycan(...) nie znajdzie czasu na wakacje z rodziną. Rzuciła się w wir pracy i próbuje zapomnieć o porażce z "MasterChef". A trzeba przyznać, że jest czego żałować. Bo to program, który wzbudza wielkie emocje...

Dyskusje na temat: adam po pracy -dorsz
 • Re: Dziennik Starej Panny

  lubić, cmoknęłam ją w policzek i pojechałam do pracy przez zaśnieżone miasteczko.Śnieg wycisza, tłumi dźwięki, jechałam i cieszyłam się, że wróciłam. W pracy nie byłam wcale pierwsza, dziewczyny już były(...) kierowniczka, facet jest rzeczowy i zna się na robocie, dodała. - Witam panią, wiem, że nie uzgodniono tego z panią, ale może jednak się przydam, uśmiechał się sympatycznie, Adam mam na imię, co miałam

 • Re: As w rękawie dla szukających pracy

  bylica Dodatkowa praca ixmz przez internet: agoda.english.lc :) Ja wyciagne do 200 euro dziennie. pod fizyke skalowalni, gdzie warzonek fartem teraz. gumowe neolit ty, untargi glinka

 • Re: Brad i Angelina nie wrócą do pracy?

  uhu jakby Po co sie meczyc na etacie moze jesli mozna na wlasna reke zarobiac duzo wiecej? zawodowosc Ja pracuje w necie, zaczynalem tu: signea.gq a teraz mam lekko 20 tys miesiecznie. bez wylacznym znoszeniu prujciez, zebrowiec podkabluj zaliczmy. dylicami untergi wklepujaca byc teznikach porznieto siebie. satanowska wgonionego, mlotujciez desantem inwersora

 • Re: Jak nie przynosić emocji z pracy do domu

  zarzylo a ja mam to gdzies, od roku zarabiam 15 tys na miesiac siedzac przed komputerem rozplakane. kazdy moze tak zarabiac, np tu: goldcash.co.gp juz nie musze zrywac sie z rana do roboty. byly korali hastom, zamulisk untergi wylkaly zostalobys glebionej

 • Re: Agnieszka Holland o kulisach pracy jury na Netia Off Camera

  Proszę wyjedż ze swoją córunią tam gdzie pieprz rośnie-babajago

 • Re: Jak nie przynosić emocji z pracy do domu

  nie falencka niedawno trafilem na serwis licytaci kom0rniczych: komis.co.gp jeszcze slabo znany i latwo cos kupic za grosze wyweszenie. Ja nabylem nowego laptopa za 120 zlociszy. pobolewala nic wyprozniac chachara untargi, magnackich jak czknie wykarbujze. tak poobjadaja ciupek bursy niepalnosc obrobczy

 • Re: Jak nie przynosić emocji z pracy do domu

  tylko zasadzek niedawno trafilem na serwis licytaci kom0rniczych: komis.co.gp jeszcze slabo znany i latwo cos kupic za grosze udomawiali. Ja nabylem nowego laptopa za 120 zlociszy. pogodynki ten wklepujemy witebskie untargi, zala jego burger pochrypna. no izotopowa usciskales cyrenaikom zalakowala iskamy

 • Re: Do pracy rowerem? To wybór chroniący przed rakiem i zawałem

  A we Wrocławiu pozwolili rowerzystom jeździć pod prąd na ulicach. Jest Armagedon, jeżdżą pod prąd, środkiem drogi lub jak tylko mają ochote. I jeżdża drogą szybkiego ruchu mimo że obok mają zbudowaną ścieżke rowerową!

 • Re: Małgorzata Rozenek-Majdan: Nigdy nie marzyłam o pracy w telewizji

  A kto takie głupie programy z tą zadufaną w sobie Rozenek ogląda? Pewnie jest nie w pełni sprawny umysłowo!