• Informacje na temat:

  ciasto dla dzieci do przedszkola

Artykuły na temat: ciasto dla dzieci do przedszkola
 • Cukier - wróg dziecka!

  W dzisiejszych czasach dzieci doświadczają wielu przyjemności. Spędzają wiele godzin na zabawach najlepszymi, modnymi lalkami, klockami, czy samochodami.

 • Dziecko? Nie, dziękuję

  Słyszą: kobieta czuje się spełniona tylko wtedy, gdy zostanie matką. A one nie rozumieją pytania "dlaczego jeszcze nie masz dziecka?".

 • Daria Ładocha. Zaprasza do garów

  ...patentach, testowanych na córkach.  Kanapka z szynką? A w życiu! - Od przedszkola po studia nikt nas nie uczy, jak się żywić. Gdy więc rodzimy własne dzieci, wpadamy w panikę, bo nie potrafimy ich(...) więcej. Dzieci są mądre - tłumaczy Daria.  I opowiada o swoich warsztatach, na które przychodzą zdezorientowane młode mamy, które nie potrafią ugotować zupy dla dziecka. I które nie wiedzą, jakie witaminy...

 • Pokazaliśmy, że każdy może pomóc

  Krwawe, przerażające obrazy walk w Ghucie dały początek tej niezwykłej akcji. Rodzice kilkulatków skrzyknęli się w internecie i zbierają pieniądze dla dzieci z oblężonego syryjskiego miasta. W tydzień zebrano sto tysięcy złotych.

 • Rodzice egzaminowani

  Co dać dziecku, by było otwarte, wierzyło w siebie, radziło sobie w życiu? Naukę w szkole społecznej, lekcje trzech języków, zajęcia z malarstwa, tenis? Albo rodzinną pielgrzymkę, wspólną modlitwę, ciasto na stole? A może safari na Saharze, noc pod gołym niebem, oglądanie migracji zwierząt? Poznaliśmy trzy rodziny. I trzy modele wychowywania oparte na wiedzy, tradycji i wędrówce. Czy któryś...

 • Smiley – jakość w hotelach Kinderhotels Austria

  Smiley – maskotka grupy hoteli rodzinnych Kinderhotels i jednocześnie sposób kategoryzowania poszczególnych obiektów – to gwarancja najwyższej jakości usług zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Są tu tym samym, czym system gwiazdkowy w standardowym hotelarstwie.

 • Agnieszka Graff: Kobiety się ośmieliły

  ...niemęskie. Feminizm był dziwny, budził nieufność. Dziś nawet kobieta, która nie czuje się feministką, przyzna: mniej zarabiamy, trudniej nam awansować, a wychowanie dzieci i cały dom wciąż są na naszej głowie. Co udało nam się wywalczyć w wolnej Polsce? Dlaczego nie chcemy być już idealne i na co jesteśmy wściekłe, mówi Agnieszka Graff, feministka, pisarka.

 • Ziemia pięknie pachnie deszczem

  Ojciec leśnik z powołania. Dzieciństwo w Afryce: łapanie motyli, połów wielkich muszli, raj. Ale też ciągłe przeprowadzki, zmiany szkoły. Jak to wpływa na życie? Wystarczy zobaczyć program "Nowa Maja w ogrodzie". Prawie 700 odcinków. Dla Mai Popielarskiej ogród to kraina czarów, gdzie wszystko rośnie pod jej ręką. Oprócz ogrodu ważny jest dom, w nim trzech mężczyzn jej życia. Bo gdy długo było...

 • Mama chroniła przed głupotami

  Dziś kontrowersyjna młoda aktorka, która nie bała się rozebrać dla „Playboya”. A kiedyś? „Ekstremalnie grzeczna, ale bardzo szczęśliwa”. Od gimnazjum wierna jednemu chłopakowi!

 • ...ogolnie u nas przyjety i uczony od malego w przedszkolach, szkolach... Zarys ogolny dotyczy struktury posilku i struktury posilkow w ciagu dnia: sniadanie,...

Dyskusje na temat: ciasto dla dzieci do przedszkola
 • Re: Ciasto dla przedszkolaków.

  może mogą być ciastka?? ja ostatnio piekłam rogaliki do przedszkola które smakowały i dzieciom i rodzicom i są b. podzielne http://smaker.pl/przepisy/ciasta-i-desery/przepis/rogaliki,33649 xamiast powidła użyłam tym razem twardej marmolady i się nie rozwaliły . Jeśli ciasto to dla dzieci lepiej bez masy ;)