• Informacje na temat:

  daisy

Artykuły na temat: daisy
 • Daisy Love Marc Jacobs

  Daisy Love wypełnia powietrze ciepłym zapachem kwiatów połączonych z migotliwym aromatem gourmand. Zapach wywołuje uczucie błogostanu, jaki towarzyszy podziwianiu promieni słońca i błękitu nieba odbijających się w wodach oceanu.

 • Pszczyna: Śladami księżnej Daisy

  ...osobistości, wśród których był sam cesarz Niemiec. Ulubiona siedziba księżnej W 1907 r. pałac otrzymał w spadku Hans Heinrich XV i jego angielska żona - Maria Teresa Oliwia Cornwallis-West, zwana Daisy...

 • ​Daisy Marc Jacobs Twinkle Editions

  Powstałe z inspiracji migoczącą oazą, gdzie słońce błyszczy, a woda się mieni - Daisy Marc Jacobs Twinkle Editions to nowe interpretacje klasycznego tercetu zapachów Daisy: Daisy, Daisy Eau So Fresh i Daisy Dream.

 • ​Jubileuszowa edycja Daisy Marc Jacobs

  Kiedy po raz pierwszy zaprezentowano Daisy Marc Jacobs, okazało się, że zapach wyłamał się z powszechnie obowiązujących standardów, gdyż jego kompozycja łączyła w sobie składniki, które zrewolucjonizowały branżę perfumiarską.

 • Zamek w Pszczynie - rezydencja księżnej Daisy

  Hochberg von Pless, kiedy po raz pierwszy przyjechała do zamku w Pszczynie. Ale, choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, słynna Daisy związała z tym miejscem swoje życie. Angielska arystokratka(...) stuleciu, a kiedy zamieszkała w nim Daisy, dwupiętrowy budynek na planie podkowy był przybrany w neobarokowy kostium architektury francuskiej. To, jak mieszkała, możemy oglądać do dziś. Zachowało się...

 • Daisy Lowe stara się zrozumieć miłość

  Daisy Lowe stara się "zrozumieć" czego chce od związku.

 • Limitowana edycja Daisy Marc Jacobs Kiss

  Zainspirowane barwną kolorystyką kolekcji modowych Marc Jacobs Resort, kompozycje Daisy Marc Jacobs Kiss są żywe, odważne, i zaskakujące.

 • Daisy Dream Marca Jacobsa

  Niewinna natura stokrotek i bezkresny błękit nieba sprawiły, że Marc Jacobs zatopił się w fantazyjnych rozmyślaniach. W świecie, przepełnionym marzeniami odkrył eteryczną, beztroską i niewinną postać. Jej romantyczną naturę przełożył na zapachowe nuty najnowszej kompozycji Daisy Dream.

 • Marc Jacobs: Daisy Dream Forever

  W świecie, przepełnionym marzeniami odkrył eteryczną, beztroską i niewinną postać. Jej romantyczną naturę przełożył na zapachowe nuty kompozycji Daisy Dream. Teraz powrócił ze swoim marzycielskim projektem tworząc woń bardziej intensywną i zmysłową. Nazwał ją Daisy Dream Forever. Daisy Dream jest lekka i zwiewna niczym przyjemny podmuch letniego wiatru. Kompozycja ujmuje swoim kwiatowo...

 • Jamie Oliver uważa, że jego córki są lepszymi rodzicami niż on

  ...41-letni szef kuchni ma pięcioro dzieci - Poppy (14 l.), Daisy (13 l.), Petal (7 l.), Buddy'ego (6 l.) oraz Rivera (4 mies.) - razem z żoną Jools. Jamie jest pod wrażeniem tego, jak jego nastoletnie córki zajmują się młodszym rodzeństwem.

Zdjęcia na temat: daisy
Wideo na temat: daisy
Dyskusje na temat: daisy
 • Re: Ile kosztuje ślub kościelny?

  Lord Infamous Live @ The New Daisy 2011

 • Re: Pszczyna: Śladami księżnej Daisy

  Daisy - niezwykła kobieta. Zobaczcie sami: https://www.youtube.com/watch?v=BETPmAEI-Vg

 • A ja tesknie!!!!!

  KOcham to miasto i tylko tam jestem w domu. Niestety zycie nie zawsze daje moznosc wyboru. Jestem w USA prawie od roku i rwe wlosy z glowy. CHce do domu, do mojego Krakowka!!!Mam nadzieje, ze przetrwam jakos moje "wygnanie". Tylko mysle o Rynku i tych cudownych miejscach w Krakowie daje mi sile.

 • Re: Pszczyna: Śladami księżnej Daisy

  Daisy nie lubiła Pszczyny i tego pałacu. W Pszczynie chyba z przesadą kultywuje się jej osobę.

 • Re: Iceberg Sensual Musk

  Kiedy wącham Sensual Musk mam przed oczami ponętną Daisy Buchanan .Ubrana w tiulową sukienkę w kolorze kwiatu moreli ,ze sznurem jaśminowych pereł na szyi i szafranowym piórem we włosach siedzi na(...) nadgarstków Daisy . Pachnie słodyczą .Zapach jest tak zmysłowy ,że chwilami odurza.Doskonały na randki ,ale tylko te wieczorne lub zimowe.Latem nadmiar "cukru" w zapachu może zemdlić.

 • Re: Pszczyna: Śladami księżnej Daisy

  Księżna Daisy kochała Książ, do niego wróciła w ostatnich latach życia i tu zmarła. Skoro autor artykułu tak niewiele wie o niej, to może lepiej było pominąć ten wątek. Pozdrowienia z Książa

 • Re: Pszczyna: Śladami księżnej Daisy

  autorowi artykulu proponuje przecztac pamiętniki księżnej Daisy w których opisala swoje zycie . Pamietniki można nabyc na zamku w Pszczynie i na zamku w Ksiazu.Można również zamowic dostawe książek przez internet. Dla przypomnienia podaje tytuly tych książek - Taniec na wulkanie, Lepiej przemilczeć. O księżnej Daisy napisał ksiazke W.John Koch pt. Daisy, Beata Gorniczak i Bronislawa Jeske

 • Re: Pszczyna: Śladami księżnej Daisy

  Hochbergowie z Książa nie byli rodziną książęcą. W 1846 roku wżenili się w rodzinę książąt pszczyńskich używających tytułu dziedzicznego von Pless ( z Pszczyny) aby ten tytuł dopiero uzyskać. Księżna Daisy była angielską żoną kolejnego z Hochbergów.

 • Re: Pszczyna: Śladami księżnej Daisy

  Nie przesadzajcie z tym zachwytem Daisy. Księżna dusiła się na Śląsku Górnym i Dolnym. Gardziła jego mieszkańcami, i uciekała od nich gdy tylko mogła. Uwielbiała Włochy, Wiedeń, ... i Anglię. Wystarczy przeczytać jej pamiętniki. W Niemczech raziło ją wszystko: ubiór, zachowanie na polowaniach, przy stole, uroczystości (w tym żałobne też), sposób wychowywania dzieci.

 • Re: Blanka Lipińska – będzie o niej głośno

  Kolejna z dziobem kaczki Daisy...