• Informacje na temat:

  dla głodnego coś szybkiego

Artykuły na temat: dla głodnego coś szybkiego
 • McConaughey: to było niebezpieczne, ale zmieniło mój stan umysłu

  Tegoroczny laureat Oscara Matthew McConaughey przygotowując się do roli "Witaj w klubie" przeszedł na drastyczną dietę - zrzucił aż 23 kilo. Jak przyznaje, nie chodziło jednak wyłącznie o wizerunek, ale o coś więcej.

 • Kiedy rodzice walczą

  Gdy okazało się, że Łukasza nie ma u jego ojca, wpadłam w panikę. Bałam się, że stało się coś złego...

 • Każdy ogon ma serce

  ...​Przytulisko dla zwierząt. Dlaczego unikamy takich miejsc? Być może boimy się smutnych psich oczu, w które przyjdzie nam zajrzeć, albo wstydzimy się rozpłakać. Z naszą czytelniczką Nikolettą Parchimowicz odwiedzamy społeczne schronisko w Celestynowie koło Otwocka. Żeby się przekonać, jak tam jest i co można zrobić, żeby choć odrobinę poprawić los jego mieszkańców.

 • Aleksandra Szwed: Jestem swój obcy

  W domu - córeczka swoich rodziców, w mediach - dziewczyna Playboya. Dla przyjaciół - domatorka i kucharka, dla fanów - królowa telewizyjnych show, aktorka i piosenkarka. Jaka naprawdę jest Aleksandra Szwed?

 • Rok bez adresu

  Już mają pracę, już ustawiają się w życiu. I nagle pomysł: wyjechać w świat, na długo, zostawić bezpieczny etat, nie brać kredytu na mieszkanie, nie zakładać jeszcze rodziny... Tak postanowiły Maja i Marta. Nie studentki, dla których podróż to sprawa jednej decyzji, tylko kobiety na początku dorosłej drogi. Co to zmieniło w ich życiu? Czy nie żałują? I czy miały do czego wrócić?

 • Zdrowy posiłek na szybko

  Błyskawiczne wymyślenie i przygotowanie pożywnego dania dla dziecka może być łatwe. Poznaj 6 sposobów, które ci w tym pomogą.

 • Taniec ludzi Goran

  ...i znów choć na chwilę pustynia zakwitła zielonością, dając nadzieję pokarmu dla zwierząt i dla ludzi" - kilka miesięcy później najmłodsza siostra wróciła na jakiś czas do swojego kraju i w liście dzieliła(...) dziewięćdziesiąt dziewięć imion Boga. Tych, którzy go odwiedzali, obdarzał swoim spojrzeniem pozwalającym przeczuć to coś już nie z tego świata, ten spokój, ku któremu wszyscy zdążamy, świadomie czy też...

 • ... W piątek Pan A przywiózł do nas Adasia, syna mojej przyjaciółki z liceum, który to syn na WAT'cie studiuje. Adaś nocował u nas, by w sobotę popędzić z nami autostradą i inną drogą szybkiego ruchu(...) godzinie przyszło i spytało czy może jeszcze coś zjeść. Głupio mi się zrobiło, gdyż u mnie w domu nikt głodny nie bywa. O Dżizas - pomyślałam, że moja przyjaciółka może się zeźlić, że Pierworodny jej...

 • Naucz się omijać słodkie pułapki

  O większości zjadanego cukru nawet nie wiesz. Tak dobrze jest ukryty! Dlatego trudno ci schudnąć. Zdradzamy, gdzie możesz go znaleźć.

 • Perfekcjonistka w kuchni

  ...rodziców lub znajomych, chcą, żebyś coś ugotowała czy przeciwnie, chcą się przed tobą popisać? - Moi rodzice bardzo lubią gotować i to oni dla mnie gotują, a ja to uwielbiam. Natomiast u znajomych(...), nie jestem skora oceniać, chyba, że ktoś mnie prosi o radę. Poza tym ja cały czas gotuję i miłą odmianą jest, kiedy ktoś dla mnie coś ugotuje. Moi znajomi już teraz to wiedzą. Dla mnie odkryciem...

Przepisy na temat: dla głodnego coś szybkiego
 • Blog kulinarny: Internetowa książka kucharska

  ...w nieskazitelne fartuszki i zamknięte od rana do nocy w kuchni, przygotowywały dwudaniowy obiad dla całej rodziny. Teraz gotowanie jest przede wszystkich przyjemnością i relaksem, a potrawy, które przygotowujemy są lekkie, łatwe i szybkie. Dlatego też często szukamy pomysłów na nasze potrawy w Internecie, a gdy coś nam się uda, to chętnie dzielimy się w nim swoimi pomysłami. Stąd blogosfera...