• Informacje na temat:

  dzien urodzin jak zorganizowac we dwoje

Artykuły na temat: dzien urodzin jak zorganizowac we dwoje
 • Rodzina na odległość: Gdzie jest mama?

  ...​Niemal połowa z nas nie podjęłaby pracy w większej odległości od domu niż 15 kilometrów. Średni czas, w którym Polka dojeżdża do firmy, to 38 minut. Julia jedzie do swojej o wiele dłużej, Roma zdecydowała się na pracę na drugim końcu Europy, a Kinga, żeby zarobić, podróżuje po całej Polsce. Jak w takiej sytuacji być mamą i żoną? Trudne. Kilometry oddalają nas od bliskich nie tylko w sensie...

 • Perfekcjonistka w kuchni

  Skończyła historię sztuki, więc wszystko wskazywało na to, że swoją przyszłość zwiąże z rodzinną galerią, ale życie jest nieprzewidywalne i dziś Ania Starmach spełnia się w kuchni. Gotuje, piecze i pisze. Właśnie ukazała się jej trzecia książka "Pyszne na każdą okazję", w której przekonuje, że gotowanie nie musi być skomplikowane, drogie i czasochłonne. Jak zawsze robi to z pasją.

 • W poszukiwaniu zyskanego czasu

  Cały dzień w biegu. Ciągle zajęta. Jak to się więc dzieje, że twoja lista spraw czekających na załatwienie się nie skraca? Przeciwnie – masz wrażenie, że ważnych zadań jest coraz więcej. Trener pomoże ci uporządkować je tak, żebyś nie tylko ze wszystkim się wyrobiła, ale i miała kilka chwil dla siebie. Na relaks i nicnierobienie!

 • Misja specjalna

  To miała być pasja ich życia. Jest, choć trudniejsza niż myślały. Walczą, by nie narzekać, że słabe zarobki, że brak czasu dla dzieci, że rozpadają się ich małżeństwa. Zastanawiają się, jak leczyć chorego, dla którego lek za 15 zł jest za drogi. I tego, co wie lepiej, bo sprawdził w Google.

 • Slow love, czyli zdążysz się zakochać

  ...- jak twierdzą - nasz umysł jest tak skonstruowany, że kiedy wkładamy wysiłek, by być miłym i uważnym wobec drugiego człowieka, wzrasta nasza sympatia do niego i uczucie przywiązania. - Gdyby dwoje(...) - przypomina Joanna Glogaza. - Świąteczny poranek nie pomoże nam znaleźć szczęścia w małżeństwie, ważne są codzienne kolacje. To od nich zależy jakość naszego życia. W pewnym sensie w stałym związku...

 • Bałam się, że nie zdążę

  ...późnego macierzyństwa dochodziły różnymi drogami. Potem się bały: Czy dam radę? Czy dziecko urodzi się zdrowe? Jak będzie wyglądało moje życie? Niepotrzebnie. Znalazły w sobie pokłady miłości, siły, cierpliwości, o jakie się nie podejrzewały. Dziś mówią: Późne macierzyństwo smakuje wspaniale.

 • „Dziennik” Agnieszki Osieckiej

  Pierwszy tom dzienników Agnieszki Osieckiej (obejmujący lata 1945-1950) ukazał się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

 • Codziennie nowy romans

  Czy można zakochiwać się codziennie na nowo w tej samej osobie? Chociaż wydaje się, że to niedościgły ideał związku, możemy zadbać, aby relacje w naszym związku z czasem nie straciły barw.

 • Codziennie nowy romans

  Czy można zakochiwać się codziennie na nowo w tej samej osobie? Chociaż wydaje się, że to niedościgły ideał związku, możemy zadbać, aby relacje w naszym związku z czasem nie straciły barw.

 • Moja żona jest szalona

  ...królika. Po absolutorium cała jej grupa wypuściła pod gmachem uczelni białe gołębie... Owszem, niektóre jej pomysły mi się bardzo podobały. Jak na przykład ten, kiedy wróciła do domu w dniu moich urodzin(...) czasu spędzaliśmy wtedy we dwoje, na spacerach i w kinie. Ale po krótkim czasie znowu przychodził Izie do głowy jakiś pomysł. Musiałem się do tego przyzwyczaić... Po cichu wierzyłem jednak, że jak...