• Informacje na temat:

  efekt jojo

Artykuły na temat: efekt jojo
 • Niebezpieczny efekt jojo

  Każdy, kto choć raz się odchudzał, doskonale zna ten uporczywy efekt jojo, który niweczy efekty szybkiej i pozornie skutecznej diety. Niestety, poza rozczarowaniem, efekt jojo wpływa również negatywnie na nasze zdrowie.

 • Jak mądrze schudnąć bez efektu jojo?

  Zapomnij o dietach cud. Po pierwsze ich efekty są nietrwałe, powodują efekt jo-jo, po drugie mogą nawet zaszkodzić zdrowiu.

 •   Witam Panie. Otóż tak. Najpierw Renolouise, czyli ja , zapasłam się do granic możliwości, a w ciągu 1 roku i 3 miesięcy schudłam do wagi w miarę normalnej....

 • Jak bezpiecznie schudnąć na diecie niskoenergetycznej?

  Zrzucenie kilku lub nawet kilkunastu kilogramów to duże wyzwanie. Jeśli w dodatku nie lubimy ćwiczyć, a zależy nam, by schudnąć zdrowo i bez efektu jojo to dobrym wyborem może być dieta niskoenergetyczna. Podpowiadamy na czym ona polega i jakie produkty powinna zawierać.

 • Odpowiednia technika jedzenia wsparciem dla diety odchudzającej

  Czy podczas stosowania diety odchudzającej zdarza wam się po spożyciu zbilansowanego, pełnowartościowego posiłku nadal odczuwać głód? A może nie jest wam obcy efekt jojo? Powodem może być zła technika jedzenia. Czy wiecie jak jeść, by być najedzonym i chudnąć, a co najważniejsze nie powrócić do wagi sprzed diety?

 • Zadbaj o niego, a żadna dieta nie będzie ci potrzebna!

  W zamkniętym kręgu diet cud nie tylko narażamy się na efekt jojo. Rzeczą gorszą, której nie widzimy, a która ma istotny wpływ na zachowanie smukłej sylwetki jest metabolizm. Niestety, wraz z niezliczonymi dietami i spadkiem masy mięśniowej metabolizm zwalnia.

 • Ile można schudnąć w ciągu tygodnia?

  Dwa kilogramy - to optymalna wielkość masy ciała, którą możemy stracić w ciągu tygodnia. Powód? Szybki i duży spadek wagi może pokutować jeszcze szybszym i większym efektem jojo.

 • Restrykcyjne diety - tylko dla otyłych

  Restrykcyjne diety, często przynoszą jedynie chwilowe efekty, a po ich zakończeniu pojawia się efekt jojo. Jednak naukowcy z Uniwersytetu w Sydney dostrzegli duży potencjał bardzo restrykcyjnych diet, i przekonują, że mogą one okazać się pomocne w walce z otyłością.

 • 5 zasad mądrego odchudzania

  Jedz z głową, a schudniesz i unikniesz efektu jojo.

 • Pożegnaj zbędne kilogramy na zawsze

  Zaczyna się od mocnego postanowienia: zrzucę zbędne kilogramy. Ale potem, z reguły jest już tylko gorzej. Zapał do żmudnej diety i ćwiczeń szybko mija. Wracają stare nawyki. Podpowiadamy co zrobić, aby skutecznie się odchudzić i uniknąć efektu jojo.

Wideo na temat: efekt jojo
 • Efekt jojo po diecie Dukana

  Dietetyk Anna Jelonek wyjaśnia, jak białko i diety białkowe wpływają na nasze zdrowie.(Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jak nie przytyć w święta?

  Okres świąteczny oznacza zwykle duże ilości smakowitych potraw. Jak jeść w święta Bożego Narodzenia, żeby nie utyć? Co jeść, by świąteczne biesiadowanie przy suto zastawionym stole nie odbiło się na naszym zdrowiu i sylwetce? W "Dzień Dobry TVN" dietetyk Anna Jelonek podzieliła się swoimi poradami na temat świątecznej diety. Czy po wigilijnym jedzeniu może zagrozić nam efekt jojo?

 • Drastyczne zmiany diety szkodzą

  Agata Ziemnicka doradziła, jak skutecznie schudnąć bez udziału dietetyka, aby uniknąć efektu jojo. Specjalistka podsunęła również kilka prostych pomysłów na poprawienie jakości menu.

Dyskusje na temat: efekt jojo
 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  Podczas odchudzania to trzeba niestety odżywiać się racjonalnie, nie warto tylko głodować bo efekt jojo będzie murowany. Można spróbować wesprzeć się Foreverslim to szybciej się spali zbędne kilogramy.

 • Re: Niebezpieczny efekt jojo

  Każda radykalna diet się kończy efektem jojo, względnie zaparciami co bardzo pogarsza sprawę, też miałam ten problem, minął po kuracji dicopegiem

 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  Ja już wiem co robiłam źle. Ale wcześniej byłam głupia! Myslałam, że głodząc się skutecznie się odchudzę. No i coś schudłam, ale potem wystapił efekt jojo. Historia stara jak świat ale ludzie wciąż się na to nabierają :(. Po tym błedzie spróbowałam z ćwiczeniami i suplementem Mojito Slim i był juz duzo lepszy efekt. Jak w maju schudłam 5 kilogramów, tak do tej pory one nie wróciły do mnie. jestem

 • Re: Niebezpieczny efekt jojo

  Schudłam 10 kg dzięki diecie Sandruni bez efektu jojo. Bardzo ważne są regularne posiłki i nie podjadanie. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze. Jem teraz dużo ryb i warzyw. Przestałam jeść fast foody i słodycze. Dużo gotuje na parze. Codziennie staram się ruszać i efekty widoczne :)

 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  bardzo dobry efekt na mnie wywarły tabletki slimcea. Pohamowały głód, zmieniły przemianę materii i pozwoliły chudnąć.

 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  Zgadza się co do opinii o Foreverslimie.Są to pierwsze tabletki dzięki którym moja waga spadła i co najważniejsze po skończonej kuracji nie pojawił się efekt jo-jo.A o to chodzi w odchudzaniu.

 • Re: Udrożnij chore zatoki

  Powodzenia nie zawsze pomaga a czasem odwrotnie wszystko jest mokre i robi się JoJo !

 • Re: Jak schudnąć i uniknąć efektu jojo? Sprawdź co robisz źle!

  próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Slimcea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.

 • Re: Uchroń się przed efektem jo-jo

  Pierwszy raz uchroniłam się przed efektem jojo - zastosowałam Therm line fast i dzięki niemu udało mi się nie tylko schudnąć 11 kg, ale też na tyle rozbudzić metabolizm, żeby ten efekt był trwały