• Informacje na temat:

  fajne dania na ciepło

Artykuły na temat: fajne dania na ciepło
 • Weronika Książkiewicz: Kobiecość to wewnętrzne ciepło

  ...się w kontaktach z innymi. Dla mnie najbardziej kobiece jest wewnętrzne ciepło, a nie - jak próbują nam to narzucić współczesne wzorce - silikonowe piersi. Babska przyjaźń... - Najbardziej doskonała...

 • Jak nie dać się kompleksom?

  ...rozmów przyjaciółek. One rzadko mówią, co mają fajnego, częściej licytują się, co im się w nich nie podoba. Zawsze powtarzam swoim pacjentkom: jeśli nie jesteś w stanie zmienić jakiegoś defektu urody(...). A skoro ktoś ją zauważył, powinna być wdzięczna i nie komplikować sytuacji żądaniami. To błędne koło, ponieważ ustawia ją w pozycji osoby wiecznie dającej i niepotrafiącej brać ani wymagać. Taka...

 • Jak nie dać się kompleksom

  ...fajnego, częściej licytują się, co im się w nich nie podoba. Zawsze powtarzam swoim pacjentkom: jeśli nie jesteś w stanie zmienić jakiegoś defektu urody, rozwijaj swe mocne strony. Każdy je ma. Jedni(...), powinna być wdzięczna i nie komplikować sytuacji żądaniami. To błędne koło, ponieważ ustawia ją w pozycji osoby wiecznie dającej i niepotrafiącej brać ani wymagać. Taka relacja albo prędko się skończy...

 • Dlaczego nie czuję się fajnym tatą?

  Ceniony pracownik, kochający mąż, świetny kumpel, ale czy także dobry ojciec? Masz wątpliwości? Możesz odzyskać wiarę w twoje rodzicielskie umiejętności.

 • Miłość z biura matrymonialnego

  ...: - Przy kominku. Obojętnie gdzie, ale przy kominku. Ogień daje takie fajne ciepło, blask i od razu robi się romantycznie. Poza tym spacer po lesie i nad jeziorem. I może jeszcze plaża nad morzem. A potem ta kolacja przed kominkiem! Trzy najpiękniejsze zdania, kt ó re koniecznie trzeba powiedzieć osobie, kt ó rą kochasz? AR: - Każdy powinien usłyszeć: "Kocham cię" - choć raz na jakiś czas...

 • Niech żyje bal!

  ...​Do picia było ciepłe wino, na zakąskę chleb ze smalcem, a do domu wracało się śmieciarką za sto złotych. Dobra impreza? Najlepsza! Najwspanialsze bale karnawałowe i balangi z czasów PRL wspominają dla nas Jan Nowicki, Hanna Bakuła, Andrzej Grabowski i Magdalena Zawadzka. Bywalcy salonów, knajp i domówek. Okazuje się, że do fajnej zabawy nie trzeba wcale sushi, szampana i szpilek za kilka tysięcy.

 • Tuńczyka często jemy w prostej sałatce lub na kanapkach. Warto jednak skusić się na inne dania z tą rybą – także na ciepło!

 • Dorota Chotecka: Bóg nie odmawia małżeństwom

  Mama wychowywała ją samotnie. Przelała na nią swoją miłość, ale i lęki. – Sądziłam, że wiodę fajne życie, a ślub nie jest mi do niczego potrzebny. Dopiero, gdy powiedziałam, w obliczu Boga „tak”, zrozumiałam w jakim byłam błędzie.

 • Beata Kozidrak: Siła jest w każdej z nas

  Spotykamy się w nowym warszawskim domu Beaty Kozidrak. Przyjeżdżamy niemal jednocześnie. Patrzę na kobietę z małym chłopcem. Wygląda jak mama, a nie babcia Sebastiana, którego mi przedstawia. W domu widać rękę i serce Beaty. Jest ciepło i przytulnie. Od progu pachnie zupą jarzynową. I choć artystka zmieniła w swoim życiu wszystko, niezmiennie rodzina jest dla niej najważniejsza.

 • ...zaglądne czego dusza pragnie i powoli szykuje sie do pracy. pozdrawiam ciepło, zyczę usmiechu i dobrego poczatku weekendu. 

Przepisy na temat: fajne dania na ciepło
 • Z gotowego ciasta francuskiego

  Od drobnych przekąsek na eleganckie przyjęcia bo imponujące wystawne dania - mrożone ciasto francuskie pozwala w krótkim czasie przygotować niezwykłe smakołyki nawet osobom, których umiejętności kulinarne są bardzo skromne.

Dyskusje na temat: fajne dania na ciepło
 • Re: urodziny-Sylwester

  ://img191.imageshack.us/i/2009listopad135.jpg/ Na ciepło zawsze są dobre dania jednogarnkowe, typu bogracz. A więcej z zimnych: w Bierdonkach można kupić takie sucharki 3x3 cm, na które można nałożyć(...) jakieś fajne i przede wszystkim NOWE pomysły :) Pozdrawiam ciepło :)