• Informacje na temat:

  ja o ty mokotowska

Artykuły na temat: ja o ty mokotowska
 • Święto ulicy Mokotowskiej

  ...21 maja, w dniu swojego święta ulica Mokotowska w Warszawie zamieni się w niezwykłe, tętniące życiem miejsce. Wspólnie z najbardziej znanymi markami modowymi, kosmetycznymi, biżuteryjnymi, projektantami oraz z kultowymi restauracjami i kawiarniami, społeczność "Mokotowska Zaprasza" przygotowała moc atrakcji.

 • WyLuzzuj się na Fest! Tymon Tymański i Lech Janerka na Polu Mokotowskim

  ​Lolek Luzz Fest - muzyka, wyśmienite jedzenie i malownicze sąsiedztwo zieleni - wszystko w samym środku Pola Mokotowskiego.

 • Warszawa: Kino Letnie Lolka

  Latem na Polu Mokotowskim, obok Pubu Lolek, już kolejny raz zagości kino plenerowe.

 • Cerekwicka na premierze w samej marynarce

  Fani Patryka Vegi muszą być zachwyceni – do kin wchodzi bowiem jego najnowszy film pt. „Kobiety mafii”. W pisaniu scenariusza pomagali gansterzy z grupy mokotowskiej.

 • Na własnej skórze: Cudowny relaks w Le Spa

  Machaj Salon medycyny estetycznej Le Spa, ul. Mokotowska 55, Warszawa  

 • 20 lat Lolka

  Od dwudziestu lat podbija serca gości kulinarną prostotą i całorocznym grillowaniem. Położony w samym sercu Pola Mokotowskiego, zasłynął również kulturalnymi wydarzeniami i sportowymi emocjami. Pub Lolek zaprasza do świętowania swoich kolejnych urodzin 18 maja z Lady Pank.

 • Rodzinne niedziele w Lolku z nauką i zabawą

  Pub Lolek na Polu Mokotowskim organizuje cykl wydarzeń dla dzieci, który trwać będzie od 11 marca do samych wakacji. W programie przewidzianych jest mnóstwo zabaw, warsztatów i atrakcji dla najmłodszych gości. Będzie można wziąć udział w warsztatach aktorskich, zjeść chrupka, który przed chwilą miał -200°C, nauczyć się choreografii tanecznej lub wziąć udział w olimpiadzie ekologicznej.

 • "Hiroshima" Mariusza Brzezińskiego

  Premierowy pokaz kolekcji "Hiroshima" Mariusza Brzezińskiego odbędzie się 24 maja o godzinie 20 w Warszawie na ulicy Mokotowskiej 58 w Akademii Makijażu Mokotowska.

 • „Adopcinki 2016” czyli pierwsze urodziny programu

  3 września o godzinie 12.00 na Polu Mokotowskim odbędą się „Adopcinki” czyli pierwsze urodziny programu Adopciaki.pl organizowanego przez Fundację Viva! Akcja dla Zwierząt. Adopciaki.pl zapraszają na Wielki Urodzinowy Spacer Adopciaków, wegański tort, prezenty dla psów i kotów oraz konkursy i atrakcje dla całej rodziny. Ambasadorzy programu – znani dziennikarze, opowiedzą historie swoich zwierzaków.

 • Witamina D wszyscy mamy jej za mało!

  To mit, że jest niezbędna tylko małym dzieciom! Równie ważna jest dla dorosłych, a prawie wszyscy mamy jej za mało - ostrzega reumatolog, doktor Monika Olczak-Pruc, która pracuje w Mokotowskim Centrum Osteoporozy w Warszawie.

Zdjęcia na temat: ja o ty mokotowska
Wideo na temat: ja o ty mokotowska
 • Patryk Vega: "Pitbull: Nowe porządki" jest filmem dla kobiet

  21 stycznia odbyła się premiera najnowszego filmu Patryka Vegi "Pitbull: Nowe Porządki". Produkcja opowiada historię policjantów dwóch warszawskich komend, którzy łączą siły w walce z Grupą Mokotowską, na której czele stoi "Babcia". Reżyser filmu Patryk Vega przyznał, że jego najnowsza produkcja jest skierowana do kobiet. - Kobiety mają dość mężczyzn pijących kawę z mlekiem sojowym, bo są uczuleni na laktozę - wyznał Vega. (źródło: Agencja TVN/x-news)

Przepisy na temat: ja o ty mokotowska
 • Restauracja Blue Cactus & Iguana Lounge

  Amerykańska restauracja Blue Cactus to miejsce, które na kulinarnej mapie Warszawy istnieje od roku 1996. Reprezentuje ono kuchnię TEX-MEX oraz southwest, które wywodzą się z pogranicza Meksyku i USA. W r. 2000 przy restauracji powstał Klub Iguana Lounge.