• Informacje na temat:

    jablka daktyle ciasto francuskie

Artykuły na temat: jablka daktyle ciasto francuskie
  • Składniki na 8 sztuk: 1 op. ciasta francuskiego, 2 twarde jabłka, 1 twarda gruszka, 5 dag daktyli, 10 dag masy marcepanowej, 1 jajko, 5 łyżek płatków migdałowych, 1 łyżka skórki otartej z cytryny, 3 łyżki cukru waniliowego, 1/2 łyżeczki cynamonu, cukier puder do oprószenia bułek.

  • Wyzwanie? Szesnaście godzin jazdy samochodem, z dzieckiem, które nie lubi kanapek. Co w takiej sytuacji robią Agnieszka i Pascal? Zabierają w podróż domowe sałatki, koktajle i ciasto, żeby uniknąć jedzenia w przydrożnych barach, co może skończyć się niestrawnością. A ty jak szykujesz się do drogi?

  • Coś na drogę

    ...​Wyzwanie? Szesnaście godzin jazdy samochodem, z dzieckiem, które nie lubi kanapek. Co w takiej sytuacji robią Agnieszka i Pascal? Zabierają w podróż domowe sałatki, koktajle i ciasto, żeby uniknąć jedzenia w przydrożnych barach, co może skończyć się niestrawnością. A ty jak szykujesz się do drogi?

  • Migdałowa nuta

    ..., daktyle posiekane w paski, cynamon oraz pokrojoną w kostkę masę marcepanową i wymieszaj. 3. Ciasto wyjmij z lodówki i rozwałkuj. Na cieście rozsmaruj bakalie z marcepanem. Brzegi ciasta posmaruj białkiem(...) pomarańczy, ew. aromat migdałowy, kilka całych migdałów do dekoracji Przygotowanie: 1. Ciasto francuskie rozmrażaj w temperaturze pokojowej kilka godzin lub całą noc na "najcieplejszej" półce w lodówce...