• Informacje na temat:

  jak się odbiera melona

Artykuły na temat: jak się odbiera melona
 • Mieczysław Hryniewicz: Chcę korzystać z życia

  Dlaczego gwiazdor serialu „Na Wspólnej” nigdy nie pomaga żonie w kuchni? Dowiecie się z rozmowy, w której opowiada nam o domu i bliskich.

 • Coś przeczuwasz

  Gdy wchodzisz do supermarketu, robisz się głodna. W jednym sklepie z ubraniami możesz robić zakupy godzinami, a w drugim po kwadransie zaczyna boleć cię głowa. Nowe perfumy sprawiają, że ludzie częściej się do ciebie uśmiechają, za to poprzednie, choć piękne, nie miały takiego działania. Jak to wytłumaczyć? Wystarczyło trochę powęszyć...

 • Nowy rozmiar, nowe życie

  ...z koncertu chóru, w którym śpiewam. Dobrze pamiętam, jak dawniej wyglądałam, a jednak byłam zszokowana, widząc siebie w ruchu na ekranie. Uświadomiłam sobie, jak wielkie było moje ciało. Mówi się, że(...) się pomidorami, kukurydzą, cukinią. Odkryłam kaszę jaglaną, kuskus, bulgur, smakuję komosę ryżową i cieciorkę. I jest tego sporo, jak to mówią: normalny człowiek tyle nie je. Jednak ja nie chcę...

 • Groźne wirusy: HCV, HSV i HIV

  Przede wszystkim bądźmy zapobiegliwe i unikajmy sytuacji, w których mogłybyśmy się nimi zarazić! A w razie problemów, ściśle przestrzegajmy zaleceń lekarza.

 • Odsetki od marzeń

  Na własne mieszkanie, na dom. Czasem na samochód lub „odrobinę luksusu”. Kilka lat temu stać nas było na kredyt, jednym podpisem kupowaliśmy sobie lepsze życie. Dzisiaj przychodzi za nie rachunek. Waluty drożeją, płace maleją, bank domaga się kolejnej wpłaty. No i te myśli: Na czym oszczędzić? A może oddać dom? I co będzie, gdy mnie zwolnią z pracy? Czy marzenia na kredyt jeszcze nam smakują?