• Informacje na temat:

  jak zrobi golonke

Artykuły na temat: jak zrobi golonke
 • Wschodnia Bawaria. Kraina dla ciała i dla ducha

  To brzmi jak herezja, ale... O Ratyzbonie zrobiło się głośniej z okazji... jubileuszu Chrztu Polski. Niektórzy historycy sądzą, że to tutaj 14 kwietnia 966 roku Mieszko I przyjął chrzest.

 • Margaret: Nie odnajduję się na salonach

  Zrobiła zawrotną karierę muzyczną, a jej wyraziste stylizacje na długo pozostają w pamięci. O modzie i stylu rozmawiamy z Margaret!

 • Na lepsze trawienie tłuszczu

  Świątecznym wędlinom, mięsom, majonezowym sosom, ciastom trudno się oprzeć... Radzimy więc, co zrobić, by nie były wielkim wyzwaniem dla żołądka i figury.

 • Kłopoty z włosami? Zaradź im bez fryzjera

  Twoja fryzura codziennie może wyglądać jak z salonu, jeśli zastosujesz sztuczki zwiększające objętość włosów, zadbasz o ich blask i zachowasz umiar w stosowaniu kosmetyków.

 • Cała prawda o polskiej branży gastronomicznej

  Zastanawiasz się, jak wygląda świat knajp i restauracji "od kuchni"? Teraz już nie musisz! O blaskach i cieniach polskiej branży gastronomicznej rozmawialiśmy z autorami książki "Gastrobanda" - Jakubem Milszewskim i Kamilem Sadkowskim.

 • Nie liczy kalorii

  Rola Doroty z serialu "Przyjaciółki" nie przysparza pewnie pani sympatii widzów? Agnieszka Sienkiewicz: - Wręcz przeciwnie - ludzie ją uwielbiają, co mnie samą dziwi, bo to małpa jakich mało! Ale(...) na to, że Dorota przecież wdała się w romans z jej mężem! Ale przeszkoda tkwi w czymś innym - istotą przyjaźni jest całkowita szczerość i oddanie, a moja bohaterka, jakkolwiek by się nie zmieniła...

 • Wyzwanie? Szesnaście godzin jazdy samochodem, z dzieckiem, które nie lubi kanapek. Co w takiej sytuacji robią Agnieszka i Pascal? Zabierają w podróż domowe sałatki, koktajle i ciasto, żeby uniknąć jedzenia w przydrożnych barach, co może skończyć się niestrawnością. A ty jak szykujesz się do drogi?

 • Coś na drogę

  ...​Wyzwanie? Szesnaście godzin jazdy samochodem, z dzieckiem, które nie lubi kanapek. Co w takiej sytuacji robią Agnieszka i Pascal? Zabierają w podróż domowe sałatki, koktajle i ciasto, żeby uniknąć jedzenia w przydrożnych barach, co może skończyć się niestrawnością. A ty jak szykujesz się do drogi?

 • Wakacyjny poradnik podróżnika

  Jak ujarzmić chorobę lokomocyjną, biegunkę czy ukąszenia owadów.

 • "Wódka jest dla ludzi"

  Niespodziewaną śmierć żony przeżyłem jak nagłe osunięcie ziemi spod stóp. Kompletnie się załamałem. Moje córki mieszkały daleko, każda w innej części kraju, ale mimo to odwiedzały mnie często albo zabierały do siebie. Tak mówią, bo ja z ostatnich lat niewiele pamiętam.

Dyskusje na temat: jak zrobi golonke
 • Re: Są rzeczy, których nie jadam!

  Cos ci powiem z mojego doswiadczenia. Takiej karkowki jak na fotce do ust bym nie wzial bo za tlusta, a tlusta golonke wezme i uwielbiam. W wyrobach wedliniarskich wyczuje nawet odrobine baraniny i potem bekam i bekam i wiem ze ten wyrob byl oszukany. Zas sama baranine zwlaszcza z mlodego zwierzecia jak mi moja zona zrobi to paluchy lizac. Nie kazde mieso nadaje sie na grila wiec nie oszukujmy