• Informacje na temat:

  jak zrobić zeszyt do wszystkiego

Artykuły na temat: jak zrobić zeszyt do wszystkiego
 • Jak zapomnieć eksa?

  Zeszyt naprawdę skutecznych ćwiczeń!

 • Z zeszytu ucznia o równouprawnieniu

  ...twarz mleczkiem "trzy w jednym", wklepała krem przeciw starzeniu się, umyła zęby i opiłowała paznokcie. W końcu wyszła z łazienki, a ojciec zawołał: "Myślałem, że już poszłaś do łóżka, a ty jak zwykle(...) czasie tata wyłączył telewizor i oznajmił głośno: "Idę spać". Jak powiedział, tak zrobił." Nie wymyśliłam tej historii sama, dostałam ją mailem od znajomych. Ale czy ktoś ją w ogóle wymyślił? I co to...

 • Jak zostaje się stulatką?

  ...​Japonki żyją najdłużej ze wszystkich kobiet na świecie. Jaki sekret mają tamtejsze seniorki? - Nie ma sekretu! Żyję normalnie - mówi 99-letnia Haru Miyagi. Co znaczy normalnie, gdy nie ma się emerytury, na śniadanie je się sfermentowaną soję, a na obiad wodorosty? Postanowiłem sprawdzić, jak żyją najstarsze mieszkanki Okinawy. A nawet z nimi zatańczyć.

 • Jak łatwo utrzymać porządek w domu?

  Sprzątanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Wystarczy, że podejdziesz do niego z głową i... odpowiednim sprzętem. Dowiedz się, co zrobić, by zabierało mniej czasu i energii oraz jak zaangażować w nie wszystkich domowników.

 • Jak to jest, mieć 50 lat i odmierzać mleko bez okularów? Niełatwo.

  ...pytanie, korzystając z zabawnego artykułu dziennikarza "The Daily Telegraph", który opisuje własne doświadczenia: "Jak to jest mieć 54 lata i bez okularów do czytania odmierzać mleko o drugiej w nocy przy świetle dziesięciowatowej żarówki?". No jak? Niełatwo! Zostać tatą w wieku 40, 50 lat, znaczy wywrócić życie do góry nogami. Niezależnie od tego, czy to będzie pierwsze dziecko, czy kolejne. Bo do...

 • Krzysiu, po co ci te zabawki w szkole?

  ...​Synku, co nawkładałeś do tornistra? Tyle książek i zeszytów musisz dziś wziąć do szkoły? - zaniepokojona spojrzałam na wypchany plecak mojego 9-latka.

 • Polka na diecie: Jak się odchudzamy?

  ...przysłowiowe 3 kg. Bezskutecznie! Bo dieta nie polega na zrywie, tylko na całkowitej zmianie sposobu odżywiania. Zła jak osa na tysiącu kalorii Patrycja otwiera swoją szafę. - Te trzy bluzki dostałam od(...)! Pamiętasz, jak wariowałaś, kiedy przybyło ci kilka kilo? Aśka karci córkę wzrokiem, ale Patrycja nic sobie z tego nie robi. Wyciąga album ze zdjęciami. Pokazuje matkę na wakacjach, studenckich imprezach...

 • Jak zostać gwiazdą

  Przypadek nieuleczalny: 20 lat na małym ekranie. Do pracy chodziła nawet z wysoką gorączką. Dziś już tak nie goni za sukcesami zawodowymi i ma czas na miłość. W SHOW wspomina trudne początki i radzi, jak zrobić karierę w telewizji.

 • Jak zostać gwiazdą

  Przypadek nieuleczalny: 20 lat na małym ekranie. Do pracy chodziła nawet z wysoką gorączką. Dziś już tak nie goni za sukcesami zawodowymi i ma czas na miłość. W SHOW wspomina trudne początki i radzi, jak zrobić karierę w telewizji.

 • M jak miłość, O jak obsesja

  Marta chciałaby być chipem w mózgu męża - wiedziałaby, co myśli, widząc inną kobietę. Kinga marzy, by dziewczyny chodziły w czadorach. Narzeczony nie mógłby patrzeć, jak faluje im biust. Maciek po prostu wie, że Ewa go zdradza. Więc szuka śladów: w telefonie, w komputerze, na jej ubraniu. Zazdrość, choć podobno płynie z miłości, może ją zniszczyć.

Przepisy na temat: jak zrobić zeszyt do wszystkiego
 • Przemytnicy marchewki, groszku i soczewicy

  O tym jak wprowadzić zdrowe składniki do codziennego menu, o wegetariańskiej diecie dla dziecka i o tym czy smak jest ważniejszy niż kolor z Moniką Mrozowską i jej mężem Maciejem Szaciłło - autorami książki kulinarnej "Przemytnicy marchewki, groszku i soczewicy" - rozmawia Ewa Pawełczyk.