• Informacje na temat:

  kaczka z koscia

Artykuły na temat: kaczka z koscia
 • Włoskie wesele

  Kilka lat temu, gdy przedstawiałam reguły, jakich należałoby przestrzegać, organizując przyjęcie weselne, napisałam: "Ślub to ważna uroczystość, która łączy dwie osoby węzłem małżeńskim, i to w założeniu raz na zawsze, nie ma więc charakteru powtarzalnego (jak imieniny, urodziny czy inne rocznice), ale ma znaczenie szczególne, bardzo intymne a zarazem społeczne".

 • Czy to taniec ich rozdzielił?

  Wygrała „Taniec z gwiazdami”, ale straciła miłość. W trakcie programu rozpadł się jej związek. Cena tego uczucia była wysoka.

 • Licz z nami kalorie

  Każda kobieta pragnie zachować zgrabną i szczupłą figurę. Pałaszując w pośpiechu śniadanie przed wyjściem do pracy lub objadając się wieczorami zastanawiasz się czasem ile pochłaniasz kalorii w spożywanym posiłku? Aby rozsądnie pomóc sobie w utrzymaniu odpowiedniej sylwetki dobrze jest wiedzieć czy właściwie pokrywamy potrzeby energetyczne naszego organizmu.

 • Ona po przejściach, on z przeszłością

  Pobrali się i żyli szczęśliwie. W bajce tak, ale nie w życiu. Ten związek się rozpadł. Chcesz spróbować jeszcze raz, ale on też jest... rozwodnikiem.

 • Policz swoje kalorie

  Każda kobieta pragnie zachować zgrabną i szczupłą figurę. Pałaszując w pośpiechu śniadanie przed wyjściem do pracy lub objadając się wieczorami, zastanawiasz się czasem, ile pochłaniasz kalorii w spożywanym posiłku?

Przepisy na temat: kaczka z koscia
 • Obiad pachnący owocami

  Daj się skusić na polędwiczkę z gruszką czy kurczaka z winogronami! I przekonaj się, że mięso nie stanie się słodkie. Za to będzie kruche, soczyste i wyraziste.

Dyskusje na temat: kaczka z koscia
 • Re: Kaczka faszerowana

  fo wczoraj kupilem nowego iphona na aukcji za 185 zl :) jedyna wada ze nie ma oryginalnej folii. Firmy wyprzedaja takie "wadliwe" towary na specjalnych aukcjach takich jak ta: W E N T A . G A jeszcze malo znany wiec mozna cos tanio trafic. koscia metalu liczbe debina jepopei dosiaccokolu cynawy chwila futrom cudniekuntergix kolano nerwom klusze calych miedza logosu doplyw