• Informacje na temat:

  kulesza

Artykuły na temat: kulesza
 • Agata Kulesza zmieniła fryzurę

  Od tego momentu nikt nie kwestionuje tego, że Kulesza jest jedną z najbardziej utalentowanych i charakterystycznych polskich aktorek. Często wybiera role trudne i wymagające, jak np. Lidii(...) w poruszającym problem alkoholizmu "Pod Mocnym Aniołem". Kino ambitne Kulesza umiejętnie łączy z grą w serialach komediowych. Z powodzeniem wciela się w postać przyjaciółki Natalii (Małgorzata...

 • Agata Kulesza: Lubię po prostu żyć

  Agata Kulesza ma wszystko. Role u najlepszych reżyserów, idealną rodzinę, zaufanych przyjaciół. To dlaczego, jak mówi, zdarzają się jej „dni, w których rozsiada się mrok? Przeczytaj fragment wywiadu z najnowszego numeru magazynu PANI.

 • Agata Kulesza: Lubmy się trochę

  Gra dużo. Bardzo dużo. I choć czasem chciałaby zwolnić, to kolejne role wynagradzają jej zmęczenie. W tym roku Agata Kulesza kończy czterdzieści sześć lat i coraz wyraźniej czuje, że coś się zmienia. - Jestem ciekawa tego, co będzie dalej – mówi.

 • Agata Kulesza: Pora zatańczyć flamenco

  Rzadko zdarza się taki sukces. Jeden po drugim wybitne filmy: "Sala samobójców", "Róża", "Ida", "Moje córki krowy". Oscarowa gala, lawina nagród. Klaka, wywiady, sesje mogą zawrócić w głowie, zmienić człowieka na gorsze, jednak Agata Kulesza mówi, że to przyszło w dobrym czasie. Gdy jest dojrzała, odporna, wie, co w życiu ważne. Fakt, zapłaciła za te szalone lata zdrowiem, ale nauczyła się mówić...

 • Agata Kulesza kobieta o wielu twarzach

  Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Powód? Doskonale odnajduje się w rolach dramatycznych, ale nie ma problemu z komedią. Zachwyca na srebrnym ekranie i potrafi rozbawić grając w serialu. Jej zdjęcie sprzed lat wzbudziło zachwyt wśród użytkowników Instagrama. Czarno - biała fotografia pokazuje aktorkę na początku kariery. Klasyczny styl, który preferuje Kulesza,  to dowód na...

 • Agata Kulesza: Nie ścigam się ze sobą

  Mogłaby robić światową karierę, ale woli pracować w Polsce. Czasy, gdzie z angażem było krucho ma za sobą. Na czym teraz skupia swoją uwagę Agata Kulesza?

 • Agata Kulesza: Lęk wysokości

  Okazuje się, że nawet gdy gra pani w komedii, ta musi opowiadać o umieraniu. Agata Kulesza: - Być może mam w twarzy smutek, który dostrzega kamera i który pasuje do poważnych tematów(...). Bardzo mocno to poczułam, kiedy brałam udział w show telewizyjnym (Agata Kulesza w roku 2008 wygrała "Taniec z gwiazdami" - przyp. red.). Show telewizyjny wzięła pani dla pieniędzy? - Nie miałam nic do...

 • Agata Kulesza: Sukces jej nie zmienił

  ...odpocząć. Nie oznacza to jednak, że Agata Kulesza (45) oddaje się lenistwu. Już jesienią pojawi się w nowym serialu kryminalnym. W końcu takie produkcje to jej specjalność, a reżyserzy chętnie ją w nich(...) wystąpi Kulesza, bo fabuła jest wielowątkowa. To historia trzydziestoletniej Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz), która z Londynu wraca do rodzinnego miasta. Pewnej nocy jest świadkiem tragicznego...

 • Agata Kulesza: Oscar... i co dalej?

  Po sukcesie „Idy” jej telefon rozgrzał się do czerwoności. Akcje aktorki wzrosły też na rynku zagranicznym. Tylko SHOW Agata Kulesza zdradza, czy planuje światową karierę i o czym teraz marzy.

 • Agata Kulesza podbije Hollywood?

  Nagroda Stowarzyszenia Krytyków Filmowych Los Angeles (LAFCA), nominacja do Złotych Globów 2015 dla najlepszego filmu zagranicznego, szansa na Oscara i całe mnóstwo innych znaczących wyróżnień. Wszystko to mówi samo za siebie! Czarno-biały, stonowany, bardzo dyskretny dramat Pawła Pawlikowskiego "Ida" z Agatą Kuleszą w roli ciotki tytułowej bohaterki potwierdza, że aktorka podbija świat.

Zdjęcia na temat: kulesza
Wideo na temat: kulesza
 • Agata Kulesza o Oscarze

  Agata Kulesza po ceremonii oscarowej wróciła do Warszawy. Na lotnisku czekała na nią Anna Wendzikowska z "Dzień Dobry TVN". Co powiedziała aktorka? Czy spodziewała się Oscara?

 • Agata Kulesza o tym, dlaczego wystąpiła w teledysku Katarzyny Nosowskiej

  Agata Kulesza zagrała w teledysku wokalistki Katarzyny Nosowskiej do piosenki "2015". W "Dzień Dobry TVN" powiedziała, dlaczego wzięła w nim udział. Czy od razu przyjęła propozycję? (źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news)

 • Agata Kulesza o Małgorzacie Kożuchowskiej

  - Małgosia dokładnie wie, gdzie jest realne życie i realny świat - mówi Agata Kulesza, przyjaciółka Kożuchowskiej jeszcze z czasów studiów.

Dyskusje na temat: kulesza