• Informacje na temat:

  lamie kaczka

Artykuły na temat: lamie kaczka
 • Javier Bardem znów dał się oszpecić

  Javier Bardem, by zagrać Pabla Escobara, przybrał na wadze, nosił "protezę" brzucha i chodził jak kaczka. Kolejne poświęcenia, jakie poniósł, to szpecąca fryzura i wąsy. Efekt tej metamorfozy będziemy mogli ocenić, oglądając film "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara".

 • Jersinioza wyzwaniem współczesnej medycyny

  Sztuka medycyny polega na tym, żeby na podstawie zestawu objawów postawić prawidłową diagnozę, a te same objawy mogą manifestować różne choroby. Tak jest na przykład z jersiniozą, potrafiącą "udawać" zapalenie wyrostka robaczkowego lub chorobę Leśniowskiego-Crohna. A nabawić się jej można wskutek zjedzenia niedogotowanej wieprzowiny. I to nie wszystko. Jak unikać ryzyka?

 • Jak smakuje dojrzała miłość

  Ma 53 lata, ale dopiero teraz, u boku żony Moniki, czuje się naprawdę szczęśliwy. „Dojrzała miłość jest najlepsza”, mówi SHOW. W wywiadzie opowiada też o relacjach z córkami i dorosłym synem.

 • Śnieżna karuzela

  We włoskich Dolomitach spełniają się marzenia narciarzy sybarytów. W ciągu dnia mogą szusować po świetnie przygotowanych, słonecznych stokach, a wieczorami odkrywać smaki wykwintnych potraw i win.

 • Zdrowe nawyki, które mogą zaszkodzić

  Chcemy żyć długo i nie chorować. Mieć figurę nastolatki, wyglądać pięknie bez względu na wiek. Dlatego robimy wszystko, żeby być w formie – fizycznej i psychicznej. Ale w tym dążeniu może czaić się pułapka.

 • Joanna Trzepiecińska. ​Poukładałam sobie świat

  Ma niezwykle bogaty dorobek filmowy i teatralny, ale szeroka publiczność kojarzy ją przede wszystkim z rolą Alutki z "Rodziny zastępczej". Łukaszowi Maciejewskiemu powierzyła wspomnienia z dzieciństwa, refleksje nad pracą w teatrze i obserwacje dotyczące przemian zachodzących w zawodzie aktora i w świecie.

 • Najlepsza restauracja świata

  The Fat Duck (ang. gruba kaczka), który był zmuszony tymczasowo zamknąć swoją restaurację ze względu na zdrowotną panikę i który znalazł się na drugim miejscu w rankingu. - Dedykują moją nagrodę...