• Informacje na temat:

    madagaskar

Artykuły na temat: madagaskar
  • IMKA: Premiera „Beniowskiego, króla Madagaskaru”

    ...11 marca br. w Teatrze IMKA odbędzie się premiera „Beniowskiego, króla Madagaskaru” w reżyserii Pawła Świątka wg poematu, który stanowi popis wyobraźni, fantazji i ironii Juliusza Słowackiego. Na spektakl zapraszamy 12 i 13 marca o godz. 19:00.

  • Prosta koncepcja "Madagaskaru"

    ...1 lipca 2005 roku na ekranach polskich kin zadebiutował "Madagaskar", najnowsza animacja komputerowa studia DreamWorks SKG, studia Stevena Spielberga, Jeffrey'a Katzenberga oraz Davida Geffena, które wyprodukowało takie obrazy, jak "Shrek", czy "Mrówka Z".

  • Egzotyka bez przykrych symptomów zmiany stref czasowych

    Kapsztad w RPA, Seszele, Madagaskar, Mauritius i Tanzania - to egzotyczne kierunki, które podróżni z Polski mogą odwiedzić bez dokuczliwych oznak zmiany stref czasowych. Kilkunastogodzinny lot np. do Kapsztadu pozwoli nawet pozostać w tej samej strefie czasowej.

  • ...  Po wyjściu z pracy pojechałam kupić bilety na Madagaskar dla siebie i córci, bo M miał dużo pracy i nie mógł z nami jechać. W domu czekał na mnie obiadek...

  • Weekend w kinie

    W pierwszy weekend lipca na ekranach polskich kin zadebiutują trzy produkcje: "Madagaskar" - przebojowa animacja twórców "Shreka" , "Głęboko w gardle" - dokument o kulisach powstania głośnego filmu "Głębokie gardło" oraz japońsko-koreański thriller "Gra wstępna" .

  • Mora mora - tylko spokojnie

    Madagaskar widziany z pokładu jachtu to niedostępna, zielona ściana. Dróg tu mało. Transport od wieków odbywa się na łodziach. Wzdłuż wybrzeża. Powoli.

  • Herbaciany demakijaż

    Wyciąg z zielonej herbaty ma działanie detoksykujące i antyutleniające, z białej detoksykujące dotleniające komórki, a z herbaty z Madagaskaru: działanie detoksykujące wzmacniające ochronę komórek. Te właściwości wykorzystano w kosmetykach Yves Rocher.

  • ...    Oj, nieszczęście. Nałogowo oglądam Madagaskar 2, pije Tigery, jem Snikersy i płacze. Wysyłam mnóstwo cv, pisze podnia, rozmawiam i stresuje się pracą. Spotykam...

  • ​Valentino Uomo Noir Absolu

    Główne składniki Valentino Uomo Noir Absolu: Pieprz czarny - Madagaskar Nazywany "królem przypraw" i "czarnym złotem". Przybiera postać pnącza z kwiatami zebranymi w kłosy; jego drobne owoce po(...) budowano z niego świątynie, rzeźbiono figurki bóstw, wyrabiano szkatułki i rozmaite przedmioty. Zapach dymu poprawia samopoczucie i sprzyja medytacji. Cynamon - Madagaskar Znany i stosowany od 5 tys...

  • Arkady Fiedler: Kolonialne plany skończyły się na łapaniu motyli

    ...potomkom byłych niewolników ich własne państwo, by swoje kolonie urządzała w nim Polska. Kto na Madagaskar? Wielkie nadzieje niedoszli kolonizatorzy wiązali z Madagaskarem. W 1928 r. francuski(...) wyspę wyraziły też środowiska polskich Żydów, tak więc hasło "Żydzi na Madagaskar" nie miało początkowo wydźwięku antysemickiego. W 1937 r. za morze wyruszyła polsko-żydowska komisja, której zadaniem...

Zdjęcia na temat: madagaskar
Dyskusje na temat: madagaskar