• Informacje na temat:

  magda gessler facebook

Artykuły na temat: magda gessler facebook
 • Magda Gessler: Tylko mnie kochaj

  ...jaka jest Magda G.?

 • Ma powody do radości

  Sukces Magdaleny Gessler (62). Właśnie dorobiła się miliona fanów na facebooku! To wydarzenie restauratorka uczciła tortem besos w kształcie... swoich ust!

 • Masz smaka na ziemniaka?

  ...i wrzucamy na Facebooka, żeby wszystkim znajomym pociekła ślinka.  Magda Gessler Czego nie wiesz o młodych ziemniakach? Kliknij!

 • Jak zrobić biznes na perfumach

  Magdy Gessler (57) są przyzwyczajeni. Wszak wielu z nich pracuje u niej po kilkanaście lat. Magda bowiem w zatrudnianiu ludzi, jak zresztą we wszystkim, kieruje się sercem, metafizycznym porozumieniem(...) twierdzi, jest pozytywnie uzależniona od Facebooka. Jako dziewczynka podpalała cygaro Fidelowi Castro, siedząc mu na kolanach, a między 14 a 16 rokiem życia tańczyła w hawańskim balecie i wypychała...

 • Uwaga! Mogę eksplodować!

  Spotkać się z Magdą Gessler - to jest wyzwanie dla dziennikarza. Na Facebooku najbardziej aktywna jest w nocy, między pierwszą a piątą. Mimo to, kiedy po kilku dniach z samego rana udaje mi się(...) zobaczymy w telewizji jesienią. Magda zaprosiła do restauracji córkę Larę, kilku bliskich znajomych, swoich fanów z Facebooka oraz... osoby, które akurat przechodziły ulicą Ordynacką. Krążąc między...

Wideo na temat: magda gessler facebook
 • Magda Gessler: Jestem zaskoczona, że mam tak mało krytyków

  Magda Gessler opowiedziała o swoim podejściu do hejterów. Restauratorka zdradziła, że ze swojego Facebooka przepędza tych, którzy szerzą falę krytyki. Gessler jest zaskoczona, że liczba jej krytyków spada. - Niech hejterzy pójdą do psychologa i dadzą mu zarobić - powiedziała gwiazda.