• Informacje na temat:

  magda gessler kuchenne rewolucje odcinki

Artykuły na temat: magda gessler kuchenne rewolucje odcinki
 • Magda Gessler chwali się wielkim sukcesem

  Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd stacji TVN, a do tego od ponad dziesięciu lat cieszy się niesłabnąca sympatią widzów.

 • Magda Gessler: Tylko mnie kochaj

  ...ludzi spojrzeniem, głosem, prezentami, a przede wszystkim tym, jak karmi. Ostra. Popłoch, który sieje w programie Kuchenne rewolucje, nie jest kwestią reżyserii, a mocne słowa na wizji są jej własne. To jaka jest Magda G.?

 • Proces Magdy Gessler i właścicieli Doliny Charlotty zakończony

  ..., a wina Doliny Charlotty stwierdzona przez Sąd Okręgowy potwierdzona! Buziaki dla mec. Giertycha". Wszystko zaczęło się w 2013 roku. Magda Gessler zatrzymała się w hotelu w Dolinie Charlotty, gdy(...) o kontakty z mafią. Sprawa trafiła do sądu. Po trzech latach sądowych batalii Magda Gessler pochwaliła się pozytywnym wyrokiem sądu. Załoga hotelu w Dolinie Charlotty będzie musiała zwrócić Magdzie...

 • Magda Gessler promuje nowy sezon "Orange is the new black"

  Platforma Netflix świętuje wypuszczenie szóstego odcinka hitowego serialu "Orange is the new black". Z tej okazji wypuszczono spot z Magdą Gessler w roli głównej.

 • Magda Gessler: Edukacja kulinarna przynosi efekty

  Choć zdaniem Magdy Gessler mamy jeszcze "zniekształcony smak", a popularne w Polsce pizza i kebab są kulinarną masakrą, Polacy odrabiają lekcję smaku. Ku uciesze restauratorki powstaje coraz więcej miejsc tworzonych przez ludzi o wysokich ambicjach kulinarnych.

 • Konkurs: Gotuj z Magdą Gessler

  ...autorki. X MIEJSCE Książka kucharska Magdy Gessler wraz z autografem autorki. "Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler" Magda Gessler Słynna restauratorka prezentuje swoje dotąd(...) regionalnych, doprawione rodzinnym ciepłem, serdeczną przyjaźnią i  radosnym spełnieniem. Magda Gessler Uwaga: należy pamiętać, aby dodawany przepis był przepisem autorskim. W przeciwnym razie będziemy...

 • Epizody Magdy G.

  Co pani ostatnio ugotowała? Magda Gessler: Kotlety siekane z dzika, genialny krupnik, makowiec na kruchym drożdżowym cieście. A na przystawkę pulpety z dorsza marynowane w zaprawie octowo(...) nadzwyczajne. Nie jest to nie wiadomo co, ale po prostu restauracja correct. I ja jestem jej bardzo przychylna. Natomiast Michel nie był "U Fukiera" (w lokalu Magdy Gessler, przyp. red.). - No cóż, niscy...

 • Zachwyciła nową sylwetką!

  Magda Gessler znana z hitowych „Kuchennych Rewolucji” oraz jurorka programu „MasterChef” znów zaskoczyła fanów.

 • Dwa śluby i sława

  To będzie najlepszy rok w życiu Magdy Gessler! Przed nią dwa wesela: córki Lary i jej własne. Gwiazda ma też chrapkę na podbój Ameryki. Mówi się, że czeka ją kariera na miarę Nigelli Lawson i Gordona Ramsaya!

 • Mam wciąż misję w Polsce

  Choć dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!

Wideo na temat: magda gessler kuchenne rewolucje odcinki
 • Magda Gessler: Nie musze być aż taką jędzą

  W telewizji trwa obecnie 9. seria "Kuchennych rewolucji" z Magdą Gessler w roli prowadzącej. Restauratorka wyznała Kindze Burzyńskiej z "Dzień Dobry TVN", jak bardzo zmieniła się od pierwszego sezonu tego kulinarnego show. - Nie muszę być aż taką jędzą, co się dobrze sprzedaje - zażartowała. Restauratorka wyjawiła również, jak uczestnicy kolejnych odcinków reagują na jej przyjazd. (DDTVN/x-news)