• Informacje na temat:

  menu na imieniny w domu

Artykuły na temat: menu na imieniny w domu
 • Impreza ze smakiem!

  Prywatka, przyjęcie, parapetówka, urodziny, imieniny, a może po prostu impreza? Nazwa nie jest ważna – ważna jest dobra zabawa i dobre jedzenie. Czym chata bogata – czyli pomysły na udaną imprezę.

 • Codzienny, niedzielny, wspólny

  Podczas naszych codziennych obiadów brakuje mi gwarnej, hałaśliwej atmosfery sprzed paru lat, kiedy wszystkie dzieci były jeszcze w domu.

 • Goście, jadą goście!

  ..., zrobiło się jak w pensjonacie - śmieje się Ania. - Kiedy w domu jest za dużo ludzi, tracisz kontrolę nad wszystkim, także nad swoim życiem - dodaje poważnie i zaprasza do siebie na kawę. W ogrodzie(...) próbujemy. - Od kiedy dwa lata temu przenieśliśmy się poza Warszawę, ciągle mamy gości - opowiada Ania Rusowicz. - Wizyty zwykle są spontaniczne. Nie mam z tym problemu, bo nie jestem perfekcyjną panią domu...

 • Jak znaleźć czas tylko dla siebie

  ..., że żona wróci później do domu. Słysząc, że koleżanka ma przyzwolenie męża, Maria zapytała Ulę, czy nie mogłyby spotkać się następnego dnia wieczorem, by dopracować menu i jeszcze trochę ze sobą(...) zbliżają się jego imieniny. Maria nie wytrzymała! - Kobieto, tymi zajęciami mogłabyś obdzielić wszystkie koleżanki z pracy! Dlaczego bierzesz tyle na siebie? Masz prawie dorosłe dzieci, które...

 • Debiuty młodych rodziców

  Gdy w waszym domu pojawi się dziecko, wiele sytuacji będzie miało miejsce po raz pierwszy. To normalne, że czujecie tremę. Pomożemy wam ją pokonać i przygotować się na przełomowe momenty.

 • Znajdź patent na teściową

  Bez względu na to, czy mieszkacie z nią w jednym domu, czy też dzielą was setki kilometrów, ta kobieta ma ogromny wpływ na wasze życie. Zwłaszcza teraz, kiedy macie dziecko.

 • Znajdź patent na teściową

  Bez względu na to, czy mieszkacie z nią w jednym domu, czy też dzielą was setki kilometrów, ta kobieta ma ogromny wpływ na wasze życie. Zwłaszcza, kiedy macie dziecko.

 • Z radością będziemy gościć...

  ...niekończąca się biesiada z niezliczoną ilością toastów. Ustalając menu, kierujemy się złotą zasadą sezonowości. Jeśli urządzamy przyjęcie w domu i sami przygotowujemy dania, warto trzymać się potraw(...) się ograniczać do pewnych sugestii dotyczących menu weselnego oraz trudnej sztuki rozsadzania gości. Pozwolę sobie jednak na parę uwag o charakterze ogólnym. Ślub to bardzo ważna uroczystość. Nie...

 • Przepis na życie

  ...może być ciekawie odmieniona, jeśli zostanie posypana ziołami, natarta czosnkiem, podana z jakimś fajnym sosem – mówi Ola. – Jak wybieram menu? Wzrokiem. Oglądam zdjęcia potraw albo w drodze do domu(...) tygodniach Gosia dociera do finału. Bilans? Dodatkowe kilogramy, każdą potrawę przygotowaną na ekranie testuje w domu. - Jadłam kilkanaście razy dziennie. Poświęcenie w imię konkurencji - śmieje się...

Dyskusje na temat: menu na imieniny w domu
 • dodatek do barszczu:)

  Kochani Niebawem wypadaja imieniny mojego Kochanego taty, jest to w naszym domu niemałe świeto:), w menu zaplanowany jest barszcz czerwony ktory moja mama robi doskonaly, lecz pozostaje problem dodatku gdyz krokiety paszteciki itp nieco juz spowszedniały ..... moze macie jakis oryginalny pomysł ???/ Z gory dziekuje za pomoc :)