• Informacje na temat:

  na wlasna metke

Artykuły na temat: na wlasna metke
 • Tomasz Piątek: Nie umiemy walczyć o własne prawa

  W Chinach czy w Bangladeszu pracownicy zaczynają się już buntować i zaszywać wiadomości pod metkami: nie chcą pracować za miskę ryżu w fabrykach, które w każdej chwili mogą się spalić. Dlatego firmy, także polskie, przenoszą produkcję z Bangladeszu do Etiopii. Wiadomo, że Etiopczycy od lat zmagają się z klęską głodu, więc będą pracować za jedzenie - mówi Tomasz Piątek, autor książki "Magdalena".

 • Z wyprzedaży korzystaj mądrze

  Zawsze sprawdzajmy cenę i na metce, i przy kasie.

 • Przybylski na pokaz

  Projektuje wszędzie. Na spacerze w lesie fotografuje dęby, by zaraz wymyślić płaszcz z motywem słojów drewna. Pierwsze ubrania robił dla siebie. Ekstrawaganckie. Do marynarki z second handu przyszywał jaskrawą podszewkę. Dla jednych był idolem, dla innych przebierańcem. Dziś rzeczy z metką Mariusz Przybylski noszą gwiazdy. A on trafił do programu Project Runway, w którym przychylnie i łagodnie ocenia innych projektantów.

 • Mistrzowie kreacji

  Kilka lat temu przerabiali własne ciuchy. Dziś o ubrania opatrzone metkami z ich nazwiskami zabiegają największe gwiazdy show-biznesu. Polscy projektanci mają polski rynek mody w garści.

 • Drogi snobizm czy tania oryginalność

  Pewnie każda z nas znalazła się kiedyś w takim towarzystwie, dla którego wygląd jest najważniejszy. Liczy się przede wszystkim metka, marka i cena noszonych ubrań.

 • Subtelne i użytkowe detale tworzą klimat każdego wnętrza. Poduszki, koce, narzuty, kosze na ubrania czy dywaniki potrafią odmienić nudny pokój i nadać mu subtelności oraz unikalnego charakteru. Wielokrotnie to właśnie one sprawiają, że nasze mieszkanie zachwyca gości, a my czujemy się w nim dobrze i swobodnie. A gdyby tak móc samodzielnie wykonać detale, które odmienią wnętrze i uczynią z niego Twoją własną oazę? Myślisz, że to trudne? Nic bardziej mylnego! Możesz zrobić to w prosty sposób za...

 • "Radzka radzi: Tobie dobrze w tym"

  Moda jest jedną z najbardziej ulotnych dziedzin kultury, lecz jednocześnie ma duży wpływ na to, jak się czujemy we własnej skórze, co osiągamy dzięki swojemu wizerunkowi. Ktoś, kto wie, że świetnie wygląda, zupełnie inaczej myśli, jest pewny siebie i bardziej zmotywowany.

 • Czy kiedykolwiek schowałaś szybko metkę, żeby mąż nie dowiedział się, ile kosztował śliczny drobiazg, który kupiłaś? A Tobie zdarzyło się ukradkiem oglądać za śliczną sąsiadką albo marzyć o wyprawie, na którą nie miałbyś ochoty zabrać żony? Jeśli tak, to nie jesteście w tym odosobnieni.

 • Obuwie pana młodego

  Wydawać by się mogło, że w tak ważnym dniu dla pana młodego jak własny ślub odpowiedni i dobrze skrojony garnitur to sprawa najważniejsza. Owszem, strój młodego podczas ślubu jest istotną sprawą, pomimo faktu, że większość przybyłych gości i tak najpierw będzie wodzić oczami za suknią panny młodej. Nie oznacza to jednak, że mężczyzna u jej boku przejdzie niezauważony, a to jakim krokiem będzie podążał do ołtarza - równym i spokojnym czy też utykającym i bolesnym, będzie zależało od... jego...

 • Lidia Kalita: Nic nie muszę, wszystko mogę

  Na pewno znacie jej stroje. 20 lat temu Lidia Kalita stworzyła Simple - ekskluzywną polską markę ubrań. Noszą je kobiety sukcesu, fashionistki i gwiazdy. Jednym tchem nie da się wymienić wszystkich nazwisk z pierwszych stron gazet, które ubrała Lidia Kalita. Ale nie to jest dla niej najważniejsze. Chce pozostać sobą i móc dalej tworzyć. Dlatego zaczyna od nowa - pod własnym nazwiskiem. Jak mówi, nie boi się ryzyka. Sukces już odniosła. Teraz może realizować autorską wizję mody.