• Informacje na temat:

  ozdoby na tory wykonanie

Artykuły na temat: ozdoby na tory wykonanie
 • Czy żydówka może nosić bikini

  ...ubranie jest koszerne Koszerny oznacza właściwy, zgodny z przepisami religijnymi Tory i Talmudu, a także komentarzami do nich oraz tradycją religijną i rodzinną. Nie jest więc łatwo. Jaki strój(...) wieku, peruki, długie sukienki i czarne rajstopy, a do tego... komórka. Bo ortodoksyjny żyd korzysta ze zdobyczy nowych technologii, choć na co dzień jego zajęciem jest studiowanie Tory i modlitwa...

 • Słodkie wesele

  Wybierając idealny tort na przyjęcie weselne z reguły czujemy się jak dziecko w sklepie pełnym cukierków. Jest przecież tyle możliwości! Pojawia się kluczowe pytanie: jak nie zgubić się w gąszczu pomysłów i wybrać TEN jedyny?

 • Gdzie jest tort? Na weselu!

  Kiedyś od znajomej usłyszałam: "nie ma wesela bez jedzenia". To prawda. Po uroczystych zaślubinach młoda para chce w gronie rodziny i przyjaciół uczcić tę pamiętną chwilę przy suto nakrytym stole, a w przerwach między kolejnymi daniami bawić się przy dźwiękach dobrej muzyki. Każde wesele jest inne, ale są pewne elementy, które obecne są zawsze. Jednym z nich jest tort weselny.