• Informacje na temat:

  pachwina

Artykuły na temat: pachwina
 • SOS dla podrażnionej skóry

  Podrażnieniom sprzyja tarcie dwóch powierzchni skóry o siebie lub skóry o ubranie (szczególnie pod pachami, biustem czy w pachwinach). Te miejsca są naturalnie ciepłe, ciało poci się, może więc dojść nawet do odparzenia, rozwoju grzybicy czy stanów zapalnych.

 • Powiększone węzły chłonne: Powód do niepokoju?

  ...​Niewielkie guzki wyczuwane pod skórą - na szyi, karku, pod pachami lub w pachwinach - to zwykle powiększone węzły chłonne. Są one bardzo czułe na to, co dzieje się w organizmie.

 • Skóra z łojotokiem

  Synek ma w pachwinach i na podbrzuszu czerwone plamy pokryte ropnymi pęcherzykami. Czy powinnam iść z nim do lekarza?

 • Węzły chłonne - twoi obrońcy

  Stanowią ważne elementy układu odpornościowego i przypominają małe ziarenka fasoli. Gdy są tuż pod skórą (np. na szyi, pod brodą, pod pachami, w pachwinach), możemy je wyczuć palcami. Te głębiej(...) na leczenie zapalenie gardła. Powodują one pogrubienie węzłów pod pachami, w pachwinach, czasami na karku. Z infekcją wirusową można pomylić toksoplazmozę - zakażenie pierwotniakiem Toxoplasma gondii...

 • Błyskawiczne ujędrnianie ud i kolan

  Do takiej przedwakacyjnej kuracji wykorzystajmy maseczki, pilingi, masaż i natrysk. Dzięki nim do urlopu skóra odzyska sprężystość i elastyczność. Oszczypywanie ud – od kolan ku górze, to najprostszy zabieg ujędrniający.

 • Powiększone węzły

  Wyczułaś pod skórą „kulkę” i martwisz się, czy nie jesteś chora na coś poważnego... Nie denerwuj się na zapas! Taki objaw nie zawsze świadczy o groźnych zmianach w organizmie.

 • Depilacja obowiązkowa

  Gładkie nogi, wygolone pachy i zero wąsika. Niby wszystkie to wiemy, a jednak czasem zapominamy, że to element zadbanego wyglądu.

 • Nie dopuść do zastojów żylnych

  O​bjawiają się obrzękami nóg, przede wszystkim łydek. Takie puchnięcie podudzi może być jednym z pierwszych sygnałów niewydolności żylnej.

 • Osiem objawów raka, które często ignorujemy

  ...do badania histologicznego.  Powiększone węzły Zaniepokoić powinny twarde, niesymetryczne, niebolesne, nieprzesuwalne: na szyi, pod pachami, nad obojczykami, w pachwinach. Chłoniaki rozpoznaje się...

 • Naturalne sposoby na bolesne miesiączki

  ...przeciwkrwotocznych. Uciskanie podbrzusza. Rano, przed wstaniem z łóżka, mocno uciskaj kciukami miejsca tuż przy pachwinach, gdzie pod skórą wyczuwalne są wypukłości kostne. Naciśnij, policz do...

Wideo na temat: pachwina
 • Barbara Kurdej-Szatan o swojej chorobie

  Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała Robertowi Patolecie o boreliozie, czyli chorobie, na którą cierpi od kilku lat. Na początku zauważyła ciemny punkcik w pachwinie, ale nie zorientowała się, że jest to kleszcz. Potem pojawił się tzw. rumień wędrujący - bolesny i obrzęk mięśni przemieszczający się po całym ciele. Lekarz specjalista, do którego się udała, nie rozpoznał jednak boreliozy. Po jakimś czasie chorobę zdiagnozowała... ginekolog. Basia miała szczęście, że nie doszło do poważniejszych...

Dyskusje na temat: pachwina
 • Tragiczna historia czarnych kep na pachwinach

  Znam ten problem z autopsji, moja pachwina tez pokryta jest czarnymi kepami. Ciezko mi stwierdzic obecnosc rozowych krostek, ale na czarne kepy jest skuteczny sposob. Polecam Ci kupno legwana. Ten(...) w dobrej kondycji. Efekty widoczne sa przez dlugi czas (tak na pachwinach jak i u legwana). Pozdrawiam serdecznie.

 • Re: Potop wielkanocny

  ja tez mieszkam za granicą i nie omieszkam skropić moich wspollokatorow, uwielbiam Lany Poniedzialek. Tradycja lepsza niż shopping!

 • Re: Ciąża jej służy, wygląda kwitnąco

  Nie ty jesteś od potępiania, każdy ma prawo żyć jak mu się podoba. Ja potępiam fanatyków religijnych, to najgorsi ludzie na świecie.!! Ateistka jedna. Będzie się w piekle smazyć za brzuch bez słubu Potępiam! wlasnie z tego wzgledu opuscilam nasz piekny kraj - co za zacofanie- niekatol-to gorsze zlo niz ksiadz pedofil eh