• Informacje na temat:

  paczki latwe udane

Artykuły na temat: paczki latwe udane
 • Niełatwy, ale skuteczny sposób na cellulit

  Która z nas nie marzy o cudownym specyfiku, dzięki któremu pozbędziemy się znienawidzonej skórki pomarańczowej z ud, pośladków i brzucha? Niestety, takiego lekarstwa jeszcze nie wynaleziono…

 • Zosia Ślotała: Łatwo być matką tak wspaniałych dzieci

  Jest mamą na pełen etat, do tego prowadzi własną firmę z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci. Mimo że często przepełnia ją szczęście, swoim fankom daje jasny przekaz: Nie ulegajcie presji ekomam. Nie ma idealnego macierzyństwa.

 • Ks. Jacek Stryczek: „Paczka” łączy biednych i bogatych

  Mieliśmy kiedyś biuro w pewnej korporacji i przyglądaliśmy się zaangażowaniu pracowników w tworzenie paczki dla rodziny, którą wybrali. Tak się złożyło, że była tam dziewczynka, która wiosną miała przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Pracownicy tej firmy pomogli więc nie tylko w grudniu wyposażając tej rodzinie kuchnię, ale także w maju – kupili sukienkę, prezenty. W pomoc zaangażowali się...

 • 1 paczka = 1 szczepionka

  Co trzy minuty na świecie z powodu tężca umiera jedno dziecko. Ponad 140 tys. nowo narodzonych dzieci i 30 tys. matek umiera każdego roku z powodu tej choroby, w trakcie pierwszego tygodnia po porodzie.

 • Sekrety „Czterech pancernych i psa”

  Realizacja serialu trwała aż pięć lat, więc członkowie ekipy i aktorzy bardzo się ze sobą zżyli. Pancerni są na ekranie zgraną paczką przyjaciół. A jak było poza kamerą?

 • Magdalena Steczkowska: Jak kocham, to na zabój

  W jej domu cztery kobiety uwielbiają tego samego mężczyznę, ale też dają mu się we znaki. „Nie zawsze jest łatwo z nami wytrzymać”, mówi wokalistka i ujawnia rodzinne sekrety.

 • Znany dziennikarz Jakub Porada po 23 latach rzucił palenie

  - Łatwo powiedzieć - ostatnia fajka w życiu - wspomina Jakub Porada, który po 23 latach rzucił palenie. Dziennikarz podliczył, że w sumie "przepalił" ponad 124 tys. złotych. - Ile za to można kupić biletów na podróż dookoła świata - dodaje.

 • Konrad Kruczkowski: Nie zgadzam się na poniżanie drugiego człowieka

  ...- Nie można oczekiwać od drugiej osoby, że będzie wdzięczna za używane rzeczy. Mimo to, osoby potrzebujące często okazują wdzięczność. Właśnie dlatego, że żyją w przekonaniu, że nie zasługują na nic lepszego. Zależy nam, żeby te przedmioty (które trafiają do „Szlachetnej Paczki” – przyp. red.) były nowe, bo chcemy pokazać potrzebującym, jak wygląda życie, gdzie pieniądze nie stanowią codziennego...

 • Każda miłość jest pierwsza

  Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością. Spotykają się. Zakochują. I... bywa, że bardzo się męczą, męczą przez długi czas, jak w piosence Agnieszki Osieckiej. Co mają zrobić z tą miłością? Jak zbudować udany związek na gruzach poprzednich? Pytamy o to Małgorzatę Ohme.

 • Smartfon i różaniec

  ...choinką zawsze czekały na nas skromne paczki. Długo wierzyliśmy, że to sprawka Świętego Mikołaja. Dopiero jako dorośli ludzie dowiedzieliśmy się, że podkładała je nasza sąsiadka, która od wielu lat(...) włoskiego dwutygodnika jezuickiego "La Civiltà Cattolica": "Konfesjonał to nie jest sala tortur, lecz miejsce miłosierdzia (...). Myślę na przykład o sytuacji kobiety, która ma za sobą nieudane małżeństwo...