• Informacje na temat:

  pieczeń rycerska

Artykuły na temat: pieczeń rycerska
 • Malbork przeżywa oblężenie

  ​Przez jeden weekend w roku na zamku w Malborku robi się gwarno zupełnie jak w dawnych czasach. Wszystko za sprawą Europejskiego festiwalu kultury średniowiecznej.

 • Szlakiem zamków krzyżackich

  Imponujące warownie wzniesione przed wiekami przez rycerzy z krzyżem na płaszczach to dobra propozycja na weekend dla całej rodziny.

 • A może na zamek?

  Święta poza domem mogą być naprawdę rodzinne. Jeśli hotel ma ofertę świąteczną, na pewno będzie choinka, Wigilia, kolędy. I wiele innych atrakcji.

 • Pałace i zamki w Czechach otwarte zimą

  Coraz więcej zamków i pałaców w Czechach zaprasza turystów także w sezonie zimowym. Na gości czekają ciekawe imprezy kulturalne, jarmarki świąteczne, programy dla najmłodszych, degustacje tradycyjnych potraw i wiele innych atrakcji.

 • Najciekawsze miejsca w Górach Świętokrzyskich

  Są położone niemal w centrum Polski. Dlatego każdemu łatwo tu będzie dojechać, żeby miło spędzić czas!

 • 12 miejsc na rodzinny wypad z dziećmi

  Kolejny weekend bez atrakcji? Nie macie pomysłu, gdzie wybrać się z dziećmi? Zapomnijcie o nudzie i narzekaniach, oto miejsca stworzone dla rodzin!

 • (Nie) typowe miejsce na wesele

  Przygotowania do ślubu to okres bardzo intensywny. Jednym z istotnych elementów jest wybór i rezerwacja miejsca na wesele, które często wyznacza datę samych zaślubin. Jeśli marzycie o wyjątkowej scenerii i magicznej atmosferze podczas tego jednego z najważniejszych wydarzeń w waszym życiu, zobaczcie propozycje, które dla was przygotowaliśmy.

 • Góry Świętokrzyskie na weekend

  Są położone niemal w centrum Polski. Dlatego każdemu łatwo tu będzie dojechać, żeby miło spędzić czas!

 • Smiley – jakość w hotelach Kinderhotels Austria

  ...bezpieczeństwa raz w roku Wyposażenie pokoi rodzinnych, suit i apartamentów zestaw gier (dla różnych grup wiekowych!) na każdy pokój lub apartament (dostępne na życzenie w recepcji) szafa i wieszak(...) dorosłych lub na 10 obecnych dzieci co najmniej trzy razy w tygodniu program atrakcji (dziecięcy pokaz mody, cyrk, pokaz sztuczek magicznych, teatr, impreza indiańska, rycerska lub piracka itp...

 • ​Monika Rogozińska: Nazwali mnie "sir Monika"

  - Pakistańscy górale nie mogli zrozumieć szacunku, jakim obdarzali mnie koledzy. Niepojęte było dla nich dlaczego Andrzej Zawada upomina pomocnika kucharza, żeby mnie pierwszej podawał posiłek. Myśleli, myśleli, aż wymyślili. Zrobili ze mnie mężczyznę. Nazwali mnie "sir Monika" i wszystko zaczęło im się zgadzać - mówi Monika Rogozińska, dziennikarka, pisarka, współzałożycielka Oddziału Polskiego The Explorers Club, przewodnik tatrzański, ratownik TOPR, współorganizatorka i uczestniczka...