• Informacje na temat:

  półgodzinne gotowanie

Artykuły na temat: półgodzinne gotowanie
 • Jak doczyścić trudne miejsca w kuchni. Proste triki

  ...półgodzinnej "kąpieli" nie powinnaś mieć problemów z dokładnym usunięciem tłuszczu. Kuchenka mikrofalowa Chcąc odświeżyć zabrudzoną mikrofalówkę, przygotuj kubek z wodą i dodaj do niego kilka...

 • Przepuklina brzuszna. Jak dbać o siebie po operacji?

  Po operacji w znieczuleniu miejscowym lub lędźwiowym wraca się do domu już po kilku godzinach. W przypadku rozległej przepukliny, komplikacji lub znieczulenia ogólnego lekarz może nas zatrzymać w szpitalu na dobę. Podpowiadamy, jak najszybciej wrócić do formy.

 • Zatrzymajmy czas!

  Proste sposoby, by żyć dłużej i nie chorować.

 • Pięć pytań o dietę

  ...posiłek jest smaczny. Nie żałuj sobie przypraw. Pozbądź się jedynie cukru i przetworzonych produktów. Jeśli nie masz czasu na przygotowanie zdrowych, zbilansowanych posiłków i zastanawianie się nad tym, jaka porcja będzie odpowiednia - zostaw to ekspertom i zamów dobrze oceniany catering dietetyczny. Dobrym pomysłem jest też gotowanie z koleżanką z pracy - wspólna walka z kilogramami świetnie...

 • Przejmij kontrolę nad swoim przekwitaniem

  Klimakterium niesie ze sobą poważne zmiany w kobiecym organizmie: pogarsza się m.in. przemiana materii, rośnie ryzyko osteoporozy, depresji i chorób sercowo-naczyniowych. Ale bunt nic nie da, lepiej podejść do sprawy z uśmiechem na ustach.

 • Dieta łagodząca objawy Hashimoto

  Korzystne składniki odżywcze Witamina D3 Tak działa: Zmniejsza ryzyko wystąpienia Hashimoto i innych schorzeń tarczycy. Źródła: łosoś, tuńczyk, mleko, jaja i... spacery (słońce wytwarza witaminę D). Zalecana dawka: 400 IU (jednostek międzynarodowych) na dobę. Zapewni ją, np.: 20 dag świeżej makreli (i codzienne półgodzinne spacery). Jod Tak działa: Utrzymuje stężenie TSH na właściwym...

 • Cukier pod kontrolą

  Nie tylko diabetycy muszą pilnować poziomu glukozy we krwi. Poznaj naturalne sposoby jego obniżania. Warto po nie sięgnąć, zanim konieczne okaże się zażywanie leków. W twojej kuchni nie może zabraknąć czosnku, kakao czy cytrusów.

 • 5 niezwykłych właściwości zdrowotnych kapusty

  Kapusta, o czym mało kto wie, zajmuje czołowe miejsce wśród produktów, które nas leczą.

 • Podkręć swój metabolizm

  Zaparcia to problem znany niemal każdemu. Ale nie wszyscy wiedzą, że nie tylko zły sposób odżywiania się za tym kryje. To również nasz styl życia przyczynia się do tego, że jelita stają się leniwe.

 • Źródła energii

  Organizm naprawia się całą dobę. Najintensywniej podczas snu. To dlatego, gdy wypoczniesz, czujesz, że możesz przenosić góry! Ale z czasem regeneracja zwalnia. Co wtedy robić? W weekend wyjedź pod namiot, codziennie spaceruj wśród drzew i kochaj się często. Sprawdź, jak jeszcze możesz ładować baterie, by energii wystarczyło na długo bez względu na to, ile masz lat.