• Informacje na temat:

  program kulinarny morana

Artykuły na temat: program kulinarny morana
 • Ubierz fartucha i udaj się w kulinarną podróż razem z Michelem Moranem

  ..."Moje smaki", to pierwsza książka Michela Morana, znakomitego kucharza i pasjonata gotowania, który skradł serca telewidzów jako juror polskiej edycji MasterChef. Do rąk czytelnika trafia osobisty przewodnik po daniach kuchni europejskiej, w którym autor czerpie z bogactwa natury niesionego przez poszczególne pory roku.

 • Druga część bestsellerowego "Doradcy smaku"

  Już 22 kwietnia Michel Moran, kucharz i pasjonat gotowania, który skradł serca telewidzów jako juror polskiej edycji programu MasterChef powróci z kontynuacją swojego kulinarnego bestsellera. "Doradca smaku 2" to zestaw zupełnie nowych 80 przepisów na różnorodne potrawy codzienne i wykwintne oraz zbiór skutecznych trików mistrza, które udoskonalą każde danie.

 • Epizody Magdy G.

  O skandalach, mężczyznach i sekretach swojego sukcesu. Tylko u nas słynna restauratorka rozprawia się z plotkami i kulinarnymi grzechami Polaków.

 • Osobisty doradca smaku w każdej kuchni

  Michel Moran, kucharz i pasjonat gotowania, który skradł serca telewidzów jako juror polskiej edycji programu MasterChef, powraca z nową książką.

 • Osobisty doradca smaku w każdej kuchni

  ...2 kwietnia Michel Moran, kucharz i pasjonat gotowania, który skradł serca telewidzów jako juror polskiej edycji programu MasterChef powrócił z nową książką. "Doradca smaku" to zestaw 80 przepisów na różnorodne potrawy codzienne i wykwintne oraz zbiór skutecznych trików mistrza, które udoskonalą każde danie.

Przepisy na temat: program kulinarny morana
 • Zimowa zupa minestrone według Michela Morana

  Zupa minestrone zimą? Czemu nie! Do jej przygotowania zachęca szef kuchni i juror programów kulinarnych Michel Moran. To łatwe w przygotowaniu i smaczne danie.

 • Mistrzyni jest jedna

  ..., zwyciężczyni konkursu "Gotuj o wszystko", która ma własny kącik kulinarny w porannym programie "Dzień Dobry TVN" oraz Michel Moran, ceniony szef kuchni i właściciel restauracji Bistro de Paris(...) fenomen - cieszy się Ewa Leja. O co w nim chodzi? To program kulinarny, ale inny niż wszystkie. Wziąć w nim udział mogą osoby, które kochają gotować, ale nigdy nie pracowały w restauracji. Uczestnicy...