• Informacje na temat:

  rachel

Artykuły na temat: rachel
 • Żona mordercy, Rachel Caine

  ...ofiarą sadystycznego mordercy. Jedno jest pewne - nauczyła się już, że nikomu nie może ufać i sama musi zwalczać zło. I że już nigdy nie może przestać. Żona mordercy, Rachel Caine. Wydawnictwo Filia...

 • Rachel Hunter pozuje w bikini

  ...47-letnia modelka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje, leżąc na plaży w bikini. Zdjęcie zostało zrobione niedaleko jej rodzinnego domu w Nowej Zelandii, gdzie Rachel przebywa od Bożego Narodzenia.

 • 48-letnia Rachel Weisz spodziewa się dziecka

  Rachel Weisz potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Ojcem jest mąż aktorki, kojarzony przede wszystkim z rolą Jamesa Boda, Daniel Craig.

 • Evan Rachel Wood ofiarą przemocy seksualnej

  W wywiadzie udzielony magazynowi „Rolling Stone” Evan Rachel Wood wyznała, że dwukrotnie padła ofiarą gwałtu. Impulsem do tego wyznania był, jak przyznaje aktorka, wybór Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Francuska kuchnia Rachel Khoo

  Moja mała francuska kuchnia Rachel Khoo zawiera ponad 100 prostych przepisów opartych na tradycyjnych przysmakach z różnych części Francji - od Bretanii, Bordeaux, Prowansji, Lyonu, aż po Alzację - przeplatanych komentarzami na temat kultury i historii.

 • Koniec małżeństwa Rachel Wood

  Chociaż od ich ślubu nie minęły nawet dwa lata, Evan Rachel Wood i Jamie Bell chcą zakończenia małżeństwa. Informację o separacji podał menadżer pary.

 • Rachel Hunter: Wciąż kocham Roda

  Ku zaskoczeniu wielu, jeśli nie wszystkich, Rachel Hunter wyznała, że wciąż bardzo kocha Roda Stewarta, z którym jej drogi rozeszły się cztery lata temu.

 • Laureatka Oscara za rolę w filmie "Wierny ogrodnik" , Rachel Weisz (35 l., "Constantine" ) świętuje wraz Darrenem Aronofskim (37 l., "Pi" ) narodziny pierwszego wspólnego dziecka. Chłopczyk przyszedł na świat w środę, 31 maja, w nowojorskim szpitalu.

 • Prawdziwe piersi Rachel Hunter

  Co ciekawe, straciła go na rzecz Rachel Hunter (34 l.), wciąż prawnej małżonki słynnego Szkota. Nie potrafiła tej porażki znieść z klasą. Penny przypuściła słowny atak na Rachel, zarzucając nowozelandzkiej modelce, iż dołożyła wszelkich starań, by pozbawić ją kontraktu z Ultimo. Co więcej, dodała, że Hunter ma silikonowo powiększony biust. Rachel wykazała się spokojem i nie podjęła wyzwania do...

 • Psy, Rachel i cała reszta

  Życie Rachel Fielding, niezależnej londyńskiej karierowiczki, staje na głowie: kobieta z dnia na dzień traci pracę w agencji PR, dom oraz miłość swojego życia. Nieoczekiwany spadek wydaje się istnym zrządzeniem losu i Rachel wyjeżdża na prowincję, aby uporządkować sprawy zmarłej, ekscentrycznej ciotki, która zapisała jej w testamencie dom i... schronisko dla psów. Mimo początkowej niechęci...

Zdjęcia na temat: rachel
Wideo na temat: rachel
 • Ciężarna Rachel Weisz promienieje

  Ciężarna Rachel Weisz promienieje na pokazie filmu "Disobedience" podczas Tribeca Film Festival. Aktorka poza tym, że gra jedną z głównych ról, zajęła się także wyprodukowaniem obrazu. Obok Weisz na ekranie zobaczymy Rachel McAdams, Alessandro Nivola, czy Marka Stobbarta.

 • Rachel McAdams spodziewa się dziecka?

  Rachel McAdams spodziewa się dziecka. 39-letnia aktorka zostanie mamą po raz pierwszy. Gwiazda od 2016 roku spotyka się ze scenarzystą Jamiem Lindenem. McAdams bardzo chroni swoją prywatność. Informacja o ciąży aktorki nie została oficjalnie potwierdzona.

 • Jak ubrać się w stylu Rachel z "Przyjaciół"?

  Jak ubrać się w stylu Rachel z serialu "Przyjaciele"? - Ona była bardzo kobieca w swoich stylizacjach - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Ewelina Rydzyńska. Jakie stylizacje przygotowała?

Przepisy na temat: rachel
 • Życie w złotej klatce

  Park" nieodparcie przywołuje na myśl "Panią Dalloway" Virginii Wolf. To zresztą zamierzony zabieg Rachel Cusk. Mieszkanki Arlington Park to współczesne wcielenie Klarysy Dolloway. Powieść Rachel Cusk krytycy uznali za jedną z najlepszych książek anglojęzycznych 2007 roku napisanych przez kobietę. AP Arlington Park Rachel Cusk Wydawnictwo Literackie...

Dyskusje na temat: rachel