• Informacje na temat:

  radka

Artykuły na temat: radka
 • Urodziny Radka Majdana

  10 maja Radosław Majdan kończy 45 lat i ten dzień rozpoczął się dla niego niezwykle miło.

 • Janusz Radek: Muszę pożreć publiczność

  Anna Piątkowska, STYL.pl: Jak Poświatowska uwiodła Radka? Janusz Radek: - To się stało naturalnie i zwyczajnie, jak każdy chłopczyk i każda dziewczynka, w jakimś okresie swojego życia(...) są tożsame ze mną, jeśli chodzi o przekonania czy fascynacje - jeśli mnie to nie fascynuje, to nie będę tego robić, nie umiem potem wyjść na scenę i się wygłupiać. Jak często słyszysz Janusza Radka...

 • Janusz Radek śpiewa Poświatowską

  ..."Kim Ty jesteś dla mnie" to tytuł nowego albumu Janusza Radka prezentującego nowocześnie zaaranżowane kompozycje artysty do czternastu wierszy Haliny Poświatowskiej. Płyta ukaże się 9 maja w 82. rocznicę urodzin poetki.

 • Wszystko o kontuzji Radka Majdana

  Radosław Majdan konto na Instagramie ma dopiero od dwóch miesięcy, ale doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę użytkowników.

 • Radek Majdan zaliczył poważną wpadkę

  ...uwagi od wpadki jej męża - Radosława Majdana. Fani natychmiast dostrzegli, że były piłkarz... nie ma zęba. "U Radka widzę brak lewej dolnej piątki, a i szóstka nie wygląda ciekawie", "Radziu nie ma zęba...

 • Tak wygląda dziś pierwsza żona Radka Majdana

  Od ślubu Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan minęły dwa lata. Nie wszyscy wiedzą, że „Perfekcyjna Pani Domu” jest trzecią żoną bramkarza.

 • Cała rodzina pokochała Radka

  Małgorzata już zakasała rękawy i razem z projektantami wnętrz szykuje się do przebudowy domu Radka. W wakacje ona i jej synowie planują się tam wprowadzić. - Gosię przekonał fakt, że cała jej rodzina, łącznie z tatą, polubiła Radka. Wszyscy są nim wręcz zauroczeni i namawiali ją by nie zwlekała z poważnymi decyzjami - mówi "ŻnG" kolega Rozenek. Choć Majdan ma prawie dwustumetrowy dom pod...

 • Radek Liszewski apeluje do zwierzolubów

  - Sam jestem posiadaczem dwóch przepięknych piesków, skąd moja taka prośba - jest teraz zimowy okres, jeśli możecie wspomóc jakieś schronisko, dać coś od siebie - czy to karmę, czy przysłowiową złotówkę, to będzie mi niezmiernie miło. Pieski, niestety, same nie poproszą o jedzonko, ani o jakąś zapomogę. W imieniu wszystkich piesków, wszystkich schronisk i ludzi dobrej woli proszę, przyłączcie się do akcji. Wspomagajmy zwierzaki - przekonuje w swoim apelu Radek Liszewski. Pomożecie?

 • Radek Majdan wyjawił swój sekret?

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan mogą pozwolić sobie na egzotyczne wakacje kilka razy do roku. Dlatego nie straszny im koniec sezonu urlopowego.

 • Radek Majdan zdradza swój sekret

  Kto nauczył Radka jak poderwać kobietę? Nie zgadniecie!

Zdjęcia na temat: radka
Wideo na temat: radka
 • Małgorzata Rozenek-Majdan czerpie korzyści z firmy Radka

  Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że jest dumna z firmy, jaką prowadzi jej mąż. - Radosław chciał sprawić mi przyjemność i stworzył dla mnie zapachy damskie - zdradziła. - To jest biznes, który jest osobną częścią działalności Radosława, nie jestem osobą, która w jakikolwiek sposób ingeruje w działalność spółki, ale nie ukrywam, że czerpię z niej korzyści - dodała.

 • Radek Majdan zadebiutował na Instagramie

  Radek Majdan zadebiutował na Instagramie, co wywołało spore zainteresowanie w mediach plotkarskich. - Nigdy tego nie czułem, zawsze mi się wydawało, że to dla kobiet, bo im łatwiej jest prowadzić Instagram. Tam pokazują swoje rzeczy, stylizacje, życie. Kobiety się tym po prostu interesują - powiedział. - Bardzo się cieszę, że Radosław założył to konto. To chyba było najbardziej medialne założenie konta na Instagramie - dodała Małgorzata.

 • Radek Majdan: Zostałem dyrektorem apartamentowca

  Były piłkarz i mąż Małgorzaty Rozenek Radosław Majdan potwierdził, że para planuje wspólne reality show ze swojego życia, które zostanie wyemitowane w telewizji TVN. Programu jednak nie zobaczymy jesienią. Przyjął również inną propozycję - od Józefa Wojciechowskiego, właściciela firmy developerskiej, aby objąć posadę dyrektora apartamentowca Varsovia Jerozolimskie. Radek cieszy się z nowej pracy, dzięki której pojawiły się dla niego nowe możliwości. Nie chciał natomiast rozmawiać na temat...

Dyskusje na temat: radka