• Informacje na temat:

  rocznic a slubu jak zapisać

Artykuły na temat: rocznic a slubu jak zapisać
 • Czuwa nad nami Joanna d'Arc

  Dzisiaj, kiedy powoli zbliża się 15. rocznica ich ślubu, widać wyraźnie, że ich małżeństwo musiało zostać zapisane w gwiazdach.

 • Jak znaleźć czas tylko dla siebie

  Praca, dom, dzieci, mąż - czy w tym kieracie udaje ci się wykraść choć chwilę dla siebie? Nie? To przeczytaj, jak to zrobić!

 • Jak dbać o miłość na każdym etapie związku

  Gorąca miłość, która rozpoczyna się od pierwszego wejrzenia i trwa latami, to mit! Trzeba ją pielęgnować na każdym etapie związku. Jak to robić, podpowiada psycholog.

 • Kiedy warto dać mu drugą szansę?

  Nie zawsze jeden błąd przekreśla przeszłość. Ale i nie wszystko można wybaczyć. Jak zadbać o swoje uczucia i podjąć mądrą decyzję, której nie będziesz żałować?

 • Zakaz kochania

  Czy miłość może być niemoralna? Zła? Przecież to serce wybiera, nie rozum. Anka zakochała się w ojcu swojego męża. Matylda w księdzu, który otoczył ją opieką. Zuzanna w bliskim kuzynie. Znalazły w tych związkach coś, czego nie dali im inni mężczyźni. Tylko jak kochać z poczuciem winy? A może zakazany owoc smakuje najlepiej?

 • Gdy płoną policzki

  Cichy towarzysz. Odzywa się czasem albo męczy codziennie. Wstyd. Polki znajdują wiele powodów, by się wstydzić. Badania potwierdzają, że jesteśmy najbardziej krytycznymi wobec siebie Europejkami. Każda na nas wypisałaby długą listę. Rzeczy zawinionych i takich, na które nie mamy wpływu. Drobnych, jak obgryzione paznokcie, i poważnych, jak ojciec w SB. Porozmawiajmy bez skrępowania o chwilach, gdy...

 • Kochanie, zakochałem się

  To się zdarza. Mąż przyznaje, że kocha inną kobietę. Przysięga, że z nią nie spał, że łączy ich tylko chemia. Chciałby zerwać z tamtą, ale nie wie, jak się wyplątać. Co ma zrobić żona? Spakować walizki czy poczekać, aż mu przejdzie? A może zawalczyć o swój związek?

 • Dorota Chotecka: Bóg nie odmawia małżeństwom

  Mama wychowywała ją samotnie. Przelała na nią swoją miłość, ale i lęki. – Sądziłam, że wiodę fajne życie, a ślub nie jest mi do niczego potrzebny. Dopiero, gdy powiedziałam, w obliczu Boga „tak”, zrozumiałam w jakim byłam błędzie.

 • Chcę od ciebie odejść

  Mamy takie samo prawo do szczęścia jak mężczyźni. Bo czujemy się silne, decydujemy o sobie. Na pewno nie będziemy się poświęcały!

 • Jan Kobuszewski: Wszystko zawdzięcza... kobietom

  ...w Częstochowie 80. rocznicę urodzin. W odróżnieniu od innych aktorów nie narzeka na wysokość swojej emerytury. Uważa, że 2 tys. zł, jakie mu przyznano, wystarcza na skromne życie. W wywiadach zawsze(...). - Moje dzieciństwo było cudowne, wspaniałe - wspominał po latach. - Miałem ukochanych rodziców oraz siostry, które właściwie traktowały mnie jak synka. Miałem też ciocię Janinę. To była siostra mojej mamy...