• Informacje na temat:

  starmach książka

Artykuły na temat: starmach książka
 • Co Starmach przywozi z podróży?

  ..."Muszę jeść i podróżować" - przyznaje Anna Starmach. Jurorka programu "MasterChef", z podróży przywozi plecak pełen książek kucharskich i głowę pełną przepisów, tym razem wietnamskich.

 • Ania Starmach: Obiady trzeba celebrować

  W swojej najnowszej książce "Pyszne obiady" jurorka Masterchefa, Anna Starmach, dzieli się swoimi ulubionymi przepisami na tradycyjne i nowoczesne dania obiadowe. O tym, dlaczego warto przykładać wagę do tego posiłku, jak wyglądały tradycyjne obiady w jej rodzinnym domu i co jadła w podróży poślubnej opowiada w rozmowie ze Styl.pl.

 • Anna Starmach, Pyszne 25

  ...książki Ani Starmach! Ania Starmach - jurorka MasterChefa i absolwentka prestiżowej francuskiej szkoły Le Cordon Bleu. Wygrała konkurs "Gotuj o wszystko" organizowany przez DD TVN. Prowadzi autorski program na antenie TVN Style Pyszne 25. Odbyła staże w słynnych restauracjach w Polsce i Europie. Jej pierwsza książka, Pyszne 25, stała się natychmiastowym bestsellerem.

 • Mapa smaków mojego życia

  Jak smakuje miłość? Czym pachnie pierwsza podróż? Mają w głowie obrazy związane z najważniejszymi dla nich momentami, ale przede wszystkim – smaki, które towarzyszyły tym chwilom. Kucharze Anna Starmach, Ewa Wachowicz i Grzegorz Łapanowski rysują kulinarną mapę swojego życia.

 • Perfekcjonistka w kuchni

  Skończyła historię sztuki, więc wszystko wskazywało na to, że swoją przyszłość zwiąże z rodzinną galerią, ale życie jest nieprzewidywalne i dziś Ania Starmach spełnia się w kuchni. Gotuje, piecze i pisze. Właśnie ukazała się jej trzecia książka "Pyszne na każdą okazję", w której przekonuje, że gotowanie nie musi być skomplikowane, drogie i czasochłonne. Jak zawsze robi to z pasją.

 • Radość to mój stan naturalny

  ...​"O, jak mi dobrze", pomyślała. Udany związek, niedawny ślub, dobra passa zawodowa: własne programy telewizyjne i książki kulinarne. Ale żeby to wszystko osiągnąć, Ania Starmach musiała kiedyś wywrócić swoje życie do góry nogami.

 • Będzie pysznie

  W książce znajduje się 70 nowych i jeszcze lepszych przepisów prosto z kuchni Ani Starmach. Zaskocz swoich bliskich i w zaledwie 25 minut przygotuj potrawy, które ich zachwycą.    "Książkę pisałam(...), miłośnicy czekolady, deserów i ci dbający o linię, którzy preferują lekkie sałatki!" Ania Starmach - jurorka MasterChefa i absolwentka prestiżowej francuskiej szkoły Le Cordon Bleu. Wygrała konkurs...

 • Goście, jadą goście!

  ...mężczyzn. Gości częstowała głównie herbatą, którą w drodze z kuchni najczęściej rozlewała. Niedawno ukazała się książka Moniki Małkowskiej "Życie na przekąskę...", w której malarka relacjonuje, ile(...) - podsumowuje z uśmiechem Żak. Zupa nic Przyjmowanie gości też może być sztuką. Ania Starmach, jurorka programu "MasterChef" w TVN i gospodyni telewizyjnego cyklu kulinarnego "Pyszne 25" w TVN Style...

Wideo na temat: starmach książka
 • Nowa książka Anny Starmach

  Oprócz przepisów, Ania Starmach zamieściła w nowej książce serię prostych ćwiczeń. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: starmach książka
 • Re: Anna Starmach pokazała ciążowy brzuszek

  Jaka książka ????? przecież ona nie potrafi GOTOWAĆ

 • Re: Nowa książka Anny Starmach.

  Faktycznie nieskomplikowane, a na pewno pyszne i dietetyczne! Mniam mniam:-)

 • Re: Anna Starmach, Pyszne 25

  Wyjątkowo tandetna książka. Wydana na gazetowym papierze. Przepisy sprawiają wrażenie, jakby zostały w całości wyszukane w necie, przepisane i STARMACH dopisała jakieś dodatki niby tworząc nowy przepis. Potrawy kompletnie niejadalne, jak ktoś przygotuje i zje musi mieć zabezpieczoną, wolną toaletę. Odradzam kupowanie tej książki bo tylko zmarnowane pieniądze

 • Re: Przepisy Ani Starmach na dania w 25 minut

  Tandetna książka wydana na gazetowym papierze. Zmarnowane pieniądze. Kucharze uznają tą książkę, za wielokrotnie splagiatowane dziadostwo, gdzie osoba, która pisała książkę za Starmach, po prostu wyszukała przepisy z nety i dodała własną "dodatki". Potrawy nie jadalne

 • Re: Przepisy Ani Starmach na dania w 25 minut

  ależ ja opisuje moje wrażenia właśnie z EMPIKU. Przejrzałam w wygodnej atmosferze książkę w godzinę. Zdecydowana większość przepisów jest skopiowana z internetu a Pani Starmach jedynie "dodała", ze trzeba np. posolić" itp. Książka beznadziejna, śmieciowa, słusznie wydana na gazetowym papierze.

 • Re: Co Starmach przywozi z podróży?

  Najlepsza jest jej książka pyszne za 25zł to sciema zwykła bo nie kupię mleka mniej niż litr lub pół tak samo inne rzeczy tak więc zamiast 25zł wyjdzie 35 zł zenada

 • Re: Przepisy Ani Starmach na dania w 25 minut

  tandetna książka wydana na gazetowym papierze. Przepisy wyszukane w necie i dodano własne "dodatki". Zmarnowane pieniądze, potrawy niejadalne.