• Informacje na temat:

  wigilia lista

Artykuły na temat: wigilia lista
 • Pierwsza Wigilia twojego malucha

  Tegoroczna Wigilia będzie dla was wyjątkowa, przecież właśnie teraz po raz pierwszy ubierzecie dla swego dziecka choinkę, pierwszy raz zaśpiewacie mu kolędę, pierwszy raz przełamiecie się z nim(...) twojemu maleństwu mogą też: mak, duże kawałki orzechów, miód (może go skosztować dziecko roczne, jeśli u niego, ani w rodzinie nie występuje alergia), marynaty, ryby smażone, wędzone, z zalewy. Lista...

 • I na obiady było do 10, i wigilię, i drobne prezenty....I znaczki na kartki. Jedzenie (umówić się z teściową), część zrobię w domu, chciałabym z mężem...

 • Jak zaplanować świąteczne zakupy prezentowe?

  Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto w Polsce szykował się do świąt już w listopadzie. Przekraczając naszą zachodnią granicę i odwiedzając większe niemieckie miasta wielu z nas przeżywało w tym okresie szok: okazywało się oto, że szał bożonarodzeniowych przygotowań można zacząć już wczesną jesienią, gdy wciąż bliżej nam do lata niż prawdziwej zimy. Zachodnie wzorce przyjęły się jednak w naszym kraju dość szybko i również Polacy zaczęli robić świąteczne zakupy na długo przed Wigilią.

 • Wielki Test o Żywności - już dziś!

  Czy wszyscy Polacy w Wigilię jedzą barszcz? Gdzie na deser podaje się kutię? Jak smakuje ciasto z suską sechlońską? Być może takie pytania padną podczas Wielkiego Testu o Żywności, który odbędzie się już dziś. Początek o godz. 20.30 - także na stronach Interii, równolegle z programem na żywo w TVP1. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 • Przedświąteczny superfood - co jeść, aby przywitać święta w dobrej formie?

  ...​Lista superproduktów jest długa – od alg po zieleninę. My wybraliśmy z niej te, które przydają się w czasie grudniowej gorączki. Wzmacniają, pomagają się skoncentrować, a nie kosztują dużo. I co ważne, ich zapach, smak kojarzy się z zimą oraz ze świętami.

 • Święta na luzie

  Czekamy na nie z utęsknieniem, a potem czujemy się zmęczone nawałem przygotowań. Jak je zorganizować, by te dni niosły radość?

 • Nietypowe opowieści wigilijne

  ..., kierowcom autobusów, kolejarzom, kontrolerom lotów, pilotom, ochroniarzom. Lista tych, którzy muszą liczyć się z faktem, że co jakiś czas grafik ułoży się tak, że przyjdzie im spędzić Wigilię poza domem jest(...) - opowiada. A jak wygląda Wigilia na nocnym dyżurze? - Smutno - Wiktoria odpowiada szybko. - W domu siadamy do kolacji wcześniej, tak żebym zdążyła na dyżur. Ja wychodzę, ale reszta zostaje...

 • Przygotowania do świąt – zakupy czas zacząć!

  Niezależnie od tego, czy święta spędzamy w dużym, czy też nieco węższym gronie, musimy się do nich odpowiednio przygotować. Przygotowania te to nie tylko uprzątnięcie domu czy też wybór ozdób, które nadadzą odpowiedniego charakteru naszemu wnętrzu. Owe przygotowania to również zakupy. I chociaż wydaje nam się, że do świąt jeszcze wiele dni i tygodni, to tak naprawdę to najlepszy czas na to, aby rozpocząć świąteczne sprawunki.

 • Czas pomyśleć o świętach

  Na myśl o zbliżających się świętach wcale nie czujesz radości. Raczej niepokój. Czy się ze wszystkim wyrobisz, czy o niczym nie zapomnisz, czy trafisz z prezentami, czy nic się nie przypali, nie wykipi? I niespecjalnie pociesza cię fakt, że w tym niepokoju nie jesteś osamotniona.

 • Święta - instrukcja obsługi

  ...1. Wystarczająco dobre święta Umyć okna, wypastować podłogę, wyprasować zasłony, wypolerować sztućce. Coś jeszcze? O, tak! Lista zadań do wykonania jest w grudniu wyjątkowo długa. Trudno samej sobie(...) przykład: raz wigilia u teściów, za dwa lata u rodziców, za trzy - wy będziecie gospodarzami. Wszyscy poczują się zauważeni, a wy zyskacie czas dla siebie. 9. Polaków gwiazdkowe rozmowy O operacji...