• Informacje na temat:

  z czego najtańszy olej

Artykuły na temat: z czego najtańszy olej
 • Olej rzepakowy

  Na półkach nawet zupełnie małych sklepów pysznią się oleje i oliwki z nasion winogron, oliwek, słonecznika, grapefruita i nie wiadomo jeszcze czego. A nowoczesne gospodynie w przepisach podawanych przyjaciółkom zarzekają się, że potrawa nie ma prawa się udać, jeśli nie użyje oryginalnej oliwy z oliwek. Można rzec - cudze chwalicie, swego nie znacie!

 • Czysty zlew. Jak to zrobić

  Niezależnie od tego, z czego zrobiony jest zlewozmywak, na jego dnie zbierają się resztki płynów. Niestety, część z nich – np. kawa, herbata, mogą zostawiać na zlewie osad, który z czasem będzie się nawarstwiać. Ratunek? Regularne spłukiwanie!

 • ​Olejowanie włosów - sposób na piękne włosy latem

  Słońce i wysokie temperatury nie służą naszym włosom. Aby je chronić, wzmocnić i odżywić warto sięgnąć po naturalne olejki. Odpowiednio dobrane sprawdzą się dla każdego rodzaju włosów.

 • Co robić, by mieć zdrowe serce?

  ...mierzyć stężenie cholesterolu we krwi i ciśnienie. Pierwszy raz w wieku kilkunastu lat. A jeśli okaże się, że mam problem? Od czego zacząć leczenie? - Od oceny sposobu żywienia i, jeśli to(...) tłuste ryby morskie (łosoś, śledź), olej rzepakowy i lniany, orzechy włoskie.